Moderní Šachová Zahájení 5: Polo-Zavřené Hry (download)

Modern Chess Opening 5: Semi-Closed Games (download) Tento kurz je zaměřen na výuku studenta, který je zaměřen na zahájení a střední hru. Obsahuje 294 her / přednášek o polo-zavřených hrách.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€17,77

Moderní Šachová Zahájení 5: Polo-Zavřené Hry (download) / Modern Chess Opening 5: Semi-Closed Games (download)

Perfektní manuál pro zahájení, který obsahuje detailní klasifikaci. Modern Chess Opening, vol. 5, Semi-Closed Games je určen pro výuku studenta množstvím zahájeních a středních - metod a úskalí - skrz teoretickou část, která obsahuje 294 her/lekcí. Každá z nich představuje typické plány a metody v následujících zahájeních:

  • Nimzo-Indian defense
  • Queen’s Indian defense
  • Catalan opening.

Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením charakteristických klíčových tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustrován podle klasických her s detailní anotací, která demonstruje hlavní idee každé z variant za bílé i černé. Program také obsahuje více než  450 cvičení pro Vaše řešení, které vám poskytnou možnost nalezení špatných tahů a také velké množství nápovědy, jež Vám poskytne odpovědi na Vaše otázky.

    

Materiál byl připraven velmistrem Kalininem a Kalinichenkem.

Systémové Požadavky: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, Hard Disk 100 Mb volného místa na disku, Windows 2000/XP/Vista/7/8. Žádný další software není vyžadován.