Moderní Šachová Zahájení Set (vol.1-7) (ke stažení)

Modern Chess Opening Set (vol.1-7) (download) - Tento produkt obsahuje sedm svazků série Modern Chess Openings, pokrývající téměř všechny šachové zahájení. Série poskytuje podrobnou klasifikaci a obsahuje mnoho vzdělávacích materiálů.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€115,84

Moderní Šachová Zahájení Set (vol.1-7) (ke stažení) / Modern Chess Opening Set (vol.1-7) (download)

Tento produkt přináší sedm produktů řady Modern Chess Opening , pokrývající téměř všechna šachová zahájení. Tato série poskytuje detailní klasifikaci a obsahuje mnoho tréninkového materiálu.

Soubor Moderní Šachová Zahájení je určen pro výuku šachistů množstvím zahájení a středních her - metod a úskalí - přes teoretickou sekci. Každá z nich představuje typické plány a metody v zahájení. Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením a charakteristikou klíčových tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustrován podle klasických her s detailní anotací, která demonstruje hlavní idee každé z variant za bílé i černé. Program také obsahuje mnoho cvičení pro Vaše řešení, které vám poskytnou možnost nalezení špatných tahů a také velké množství nápovědy, jež Vám poskytne odpovědi na Vaše otázky.

Materiál byl připraven velmistrem Kalininem a Kalinichenkem.

    

Systémové Požadavky: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, Hard Disk 100 Mb volného místa na disku, Windows 2000/XP/Vista/7/8/10. Žádný další software není vyžadován.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
€17,77

Základní šachové kombinace ke stažení

Elementary Combinations (Download) - Tento šachový kurz - základní kombinace - zahrnuje více než 5000 cvičení pro šachové začátečníky a různé taktické metody.
€17,77

Šachová taktika pro začátečníky 2.0 (ke stažení)

Konečně byla vydána nová vylepšená verze legendární šachové taktiky pro začátečníky! Nové vylepšené sportovní rozhraní a přidaná cvičení (918). Určeno pro výuku dětí a to buď pro skupiny s učitelem či pod vedením rodičů.
€17,77