Moderní Šachová Zahájení Set (ke stažení)

Modern Chess Openings Set (Download) - Tato sada obsahuje pět excelentních programů pro pět populárních zahájení: Sicilian Defence, French Defence, Kings Indian Defence, Slav Defence, 1…Nc6!?
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€73,67

Moderní Šachová Zahájení Set (ke stažení) / Modern Chess Openings Set (Download)

Velikost souboru ke stažení:

  • Programové soubory: 130 MB
  • Dokumentace ve formátu MS Word - 3 Mb

Popis:

Tento Set obsahuje pět vynikajících programů pro pět populárních šachových zahájení:

Sicilská Obrana (ke stažení)

Francouzská Obrana (ke stažení)

Královská Indická Obrana (ke stažení)

Slovanská Obrana (ke stažení)

1…Nc6!? (ke stažení)

Každý program obsahuje:

- teoretický materiál je zaměřen na typické metody hry v různých variantách těchto populárních zahájeních 
- instruktážní materiál je zaměřen na typické herní metody v různých variantách těchto populárních zahájeních (komentováno velmistry)
- úlohy k Vašemu řešení 
- herní databáze zahájení mistrovských her

Každý program umožnuje analýzu během hraní ve vestavěném šachovém programu Crafty stejně tak i editování variant, vyhledávání her  v databázi.

Jazyk: Angličtina

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 128 Mb RAM, Hard Disk 200 Mb, volného místa na disku, Windows 2000/NT/ME/XP/ Vista/7/8/10 . Žádný další software není vyžadován.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Fritz 15 na DVD

Co moderní šachista potřebuje? Sparing partnera, trenéra, nejnovější databáze a přístup k on-line šachovému serveru! Fritz, pravděpodobně nejvíce populární šachový program na světě (vzpomeňte si na Fritzovo nezapomenutelné vítězství proti Kasparovovi, Kramnikovi ...). Hraje na vysoké úrovni, nabízí vzdělávací funkce pro každou fázi hry a přichází s přístupem k playchess.com. Obsahuje také správu a analytické možnosti pro vaše vlastní hry, stejně jako databázi s 2 miliony her. Dostupnost skladem uváděna pro anglickou verzi.
€81,06

CT-ART pro začátečníky ke stažení

CT-ART for Beginners (Download) - šachový kurz pro začátečníky, který obsahuje 150 vyučovacích příkladů Představujeme Vám typické šachové kombinace a 1500 nových cvičení na rozvoj vašich hracích schopností.
€21,34

Šachová taktika pro začátečníky 2.0 (ke stažení)

Konečně byla vydána nová vylepšená verze legendární šachové taktiky pro začátečníky! Nové vylepšené sportovní rozhraní a přidaná cvičení (918). Určeno pro výuku dětí a to buď pro skupiny s učitelem či pod vedením rodičů.
€17,77