Instruktor šachového zahájení (Download)

Opening Instructor (Download) - Šachový program obsahuje teoretický přehled všech šachových zahájení, které jsou ilustrované v ukázkových hrách šachových hráčů v 19 a 20 století. Taktéž obsahuje podrobnější klasifikaci, díky němuž je vhodné pro hráče všech úrovní - začátečníky, středně pokročilé a pokročilé hráče.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
847,00 Kč

Instruktor v šachovém zahájení (ke stažení) / Opening Instructor (Download)

Perfektní manuál šachových zahájení. Šachový program přináší přehled všech šachových zahájení, které jsou ilustrovány z instruktážních her šachistů 19. a 20. století. Tento ucelený manuál šachových zahájení obsahuje detailní hodnocení, což jej činí použitelný šachistům všech úrovní: začátečníkům, středně pokročilým i pokročilým. 

Každá varianta šachového zahájení je dodána s hodnocením a charakteristikou klíčových tahů. Je popsána historie vývoje varianty a stejně tak i jejich aktuální stav. Teoretický materiál je pěkně ilustrován dle klasických her včetně detailního hodnocení hlavních myšlenek a plánů a to jak za bílé tak i za černé. 
Tento šachový materiál byl vybrán ICCF velmistrem Kalinichenkem. Šachový program umožnuje uživatelům přidávat, měnit a tisknout šachové materiály, Analýzu pozice a hrát proti vestavěnému programu Crafty Delfi Dragon, vyhledávání her a pozic podle složitějších kritérií, hledání silnějších tahů v testovacím režimu a mnoho, mnoho dalšího.

Jazyk: Angličtina

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 200 Mb, volného místa na disku, Windows 2000/NT/ME/XP/2003/ Vista/7/8/10 . Žádný další software není vyžadován.

Velikost souborů ke stažení:

  • Programové soubory: 27 MB
  • Dokumentace ve formátu MS Word - 1 Mb