Ot šachmatista k mašině

Kniha "От шахматиста к машине" (Z šachisty k počítači) od autora Michaila Botvinnika, je zdrojem publikací o šachu a jeho vztahu k počítačům. V knize Botvinnik popisuje své zkušenosti s využitím počítačů při analýze šachových partií a tréninku hráčů. Botvinnik byl ruský šachový mistr a průkopník v používání počítačů v šachu. V knize se zaměřuje na to, jak mohou být počítače připojeny k analýze šachových partií, k tréninku a jak mohou pomoci vylepšit šachové myšlení. Kniha se stala jedním z klíčových zdrojů pro vývoj počítačového šachu a přispěla k rozvoji šachových programů.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
150,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Kniha "От шахматиста к машине" (Z šachisty k počítači) od autora Michaila Botvinnika, je zdrojem publikací o šachu a jeho vztahu k počítačům.
V knize Botvinnik popisuje své zkušenosti s využitím počítačů při analýze šachových partií a tréninku hráčů. Botvinnik byl ruský šachový mistr a průkopník v používání počítačů v šachu. V knize se zaměřuje na to, jak mohou být počítače připojeny k analýze šachových partií, k tréninku a jak mohou pomoci vylepšit šachové myšlení. Kniha se stala jedním z klíčových zdrojů pro vývoj počítačového šachu a přispěla k rozvoji šachových programů.

Autor M. M. Botvinnik
Datum vydání 1979
Vydavatel FIZ
Počet stran 176
Stav Velmi dobrý
Jazyk Rusky
Vazba Brožovaná