Rozdíl mezi Chess Assistant 13 a Houdini 3 Aquarium

Jaký je rozdíl mezi Chess Assistant 13 a Houdini 3 Aquarium:

Chess Assistant a Aquarium rozhraní jsou ve skutečnosti zcela rozdílné produkty.

Aquarium rozhraní je unikátním nástrojem ke hře a analýze. Je nejlepším programem pro editaci hry, hře proti počítači (včetně handikapů) a hlubokou analýzu. Všechny tyto funkce josu implemetovány lépe a intuitivněji než v "Chess Aquarium" v Chess Assistant. Interaktivní hluboká analýza je v současné době nejpokročilejší metodou a je výrazně podporována v Houdini 3 Aquarium.

Díky funkcím jako je správa databází, vyhledávání, stromům, klasifikátorům, různých režimů vyhledávání, aktualizací databází on-line - je Chess Assistant vhodnější nástroj než Aquarium. Chess Assistant 13 obsahuje službu Premium Game, která vám umožní aktualizovat online databáze na týdenní bázi (3000 nových her každý týden, až do 31.12.2013).

Takže, pokud potřebujete všestranný program s vynikajícími funkcemi pro správu databází, pak Chess Assistant 13 by měl být vaše volba. Máte-li zájem hlavně o hraní a analyzování, vyberte si Houdini Aquarium. A konečně, pokud si koupíte Chess Assistant 13 Professional, dostanete ChessOK Aquarium a budete tak moci vychutnat to nejlepší z obou světů.