Aljechinova obrana

V této knize, Vás mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala zve, abyste se k němu připojili při studiu Alekhinovy obrany. Idea černého v Alekhinově obraně je odvaha. Pozváním centrálních pěšců bílého k postupu, černý doufá, že později oslabí a zničí centrum bílého. Tato ambiciózní strategie apeluje na hráče, kteří mají rádi ostré linie a poziční nerovnováhy. Pomocí názorných her, Lakdawala nastiňuje spolehlivé repertoáry pro černé, zkoumá hlavní poziční a taktické nápady na obou stranách, poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky a řekne vše, co potřebujete vědět o úspěšném hraní Alekhinovy obrany.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

šachová kniha: Aljechinova obrana

The Alekhine Defence: Move by Move

Mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala vás v této knize zve, abyste se k němu připojili při studiu Alechinovy obrany. Myšlenka černého v Alechinově obraně je odvážná. Tím, že černý vyzve bílé centrální pěšce k postupu, doufá, že později podkope a zničí bílé centrum. Tato ambiciózní strategie se líbí hráčům, kteří mají rádi ostré linie a poziční nerovnováhu. Na základě názorných partií Lakdawala nastiňuje spolehlivý repertoár pro černého, rozebírá hlavní poziční a taktické myšlenky pro obě strany, poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky a řekne vám vše, co potřebujete vědět o úspěšné hře Alechinovy obrany.

Tato série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát "Tah za tahem", který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

  • Základní pokyny a výcvik v Alechinově obraně
  • Představuje repertoár pro černého s 1 e4 Nf6
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Datum vydání 2004
Počet stran 464
Jazyk Anglicky