Garry Kasparov on My Great Predecessors part 1

Boj o titul mistra světa v šachu byl svědkem mnoha titánských zápasů, které zaujaly nejen šachové nadšence, ale i širokou veřejnost. Šachovnice je nejvyšším mentálním bojištěm a samotní mistři světa jsou vrcholnými intelektuálními gladiátory. Tato velkolepá šachová kompilace tvoří základ prvního dílu definitivní historie mistrovství světa v šachu Garryho Kasparova. Garry Kasparov, který je všeobecně uznáván jako nejlepší šachista všech dob, podrobuje hru svých předchůdců důkladné analýze.
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
€34,55
Dostupnost: 1 je skladem

Garry Kasparov: Moji velcí předchůdci 1. díl

Garry Kasparov on My Great Predecessors part 1

Boj o titul mistra světa v šachu byl svědkem mnoha titánských zápasů, které zaujaly nejen šachové nadšence, ale i širokou veřejnost. Šachovnice je nejvyšším mentálním bojištěm a samotní mistři světa jsou vrcholnými intelektuálními gladiátory.

Tato velkolepá šachová kompilace tvoří základ prvního dílu definitivní historie mistrovství světa v šachu Garryho Kasparova. Garry Kasparov, který je všeobecně uznáván jako nejlepší šachista všech dob, podrobuje hru svých předchůdců důkladné analýze.

První díl představuje hru šampionů Wilhelma Steinitze (1886-1894), Emanuela Laskera (1894-1921), Josého Capablanky (1921-1927) a Alexandra Alechina (1927-1935 a 1937-1946).

Vazba Paperback
Autor Garri Kasparov
Datum vydání 2020
Počet stran 464