Šachové miniatúrky

Kniha Šachové miniatúrky od Abrama Rojzmana je sbírkou krátkých šachových her a problémů, které mají být řešeny v několika málo tazích. Tyto šachové miniatúry jsou příklady neobvyklých a zajímavých situací na šachovnici, které mohou hráče překvapit a zlepšit jejich schopnosti v hře. Kniha je určena pro šachové hráče různých úrovní, od začátečníků po pokročilého hráče, kteří chtějí zdokonalit své strategické schopnosti.
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
150,00 Kč

Šachové minitúrky

Kniha Šachové miniatúrky od Abrama Rojzmana je sbírkou krátkých šachových her a problémů, které mají být řešeny v několika málo tazích. Tyto šachové miniatúry jsou příklady neobvyklých a zajímavých situací na šachovnici, které mohou hráče překvapit a zlepšit jejich schopnosti v hře. Kniha je určena pro šachové hráče různých úrovní, od začátečníků po pokročilého hráče, kteří chtějí zdokonalit své strategické schopnosti. Autor knihy vysvětluje různé šachové taktiky a strategie a dává čtenářům možnost procvičit si je na konkrétních příkladech.

Kniha "šachové miniatúrky" je považována za klasiku mezi šachovými knihami a je stále populární mezi šachovými hráči po celém světě.

Specifikace produktů
Autor Abram Rojzman
Vydavatel Šport, slovenské telovýchovné vydavateľstvo
Jazyk Slovensky
Vazba Brožovaná
Počet stran 287
Obal Kniha vydána bez obalu
Datum vydání 1986
Stav Velmi dobrý
Produktová hesla