Černý lev

Černý lev je v podstatě moderní a agresivní interpretací Philidorovy obrany (1 e4 e5 2 Nf3 d6). Černý lev začíná poněkud odlišným pořadím tahů, 1 e4 d6 2 d4 Nf6 3 Nc3, a nyní se lví rodina rozdělí na dvě různá zvířata: riskantního lva (3...Nbd7) nebo krotkého lva (3...e5). Oběma zpracováním se v této knize důkladně věnujeme. Simon Williams (Ginger GM) je ideálním průvodcem, který vysvětluje, jak vybičovat extrémně nebezpečný útok pomocí obou zpracování. Williams je známý svou rozmáchlou, útočnou hrou a Černý lev jeho stylu dokonale vyhovuje. Jeho komentáře a poznámky jsou vždy poučné a zábavné.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
550,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Černý lev

The Black Lion

Černý lev je zcela moderní protiútočný systém, který je noční můrou. Tato divoká a agresivní linie se pokouší vzít bílému iniciativu již v rané fázi a zaručeně vyvede soupeře z rovnováhy.

Černý lev je v podstatě moderní a agresivní interpretací Philidorovy obrany (1 e4 e5 2 Nf3 d6). Černý lev začíná poněkud odlišným pořadím tahů, 1 e4 d6 2 d4 Nf6 3 Nc3, a nyní se lví rodina rozdělí na dvě různá zvířata: riskantního lva (3...Nbd7) nebo krotkého lva (3...e5). Oběma zpracováním se v této knize důkladně věnujeme.

Simon Williams (Ginger GM) je ideálním průvodcem, který vysvětluje, jak vybičovat extrémně nebezpečný útok pomocí obou zpracování. Williams je známý svou rozmáchlou, útočnou hrou a Černý lev jeho stylu dokonale vyhovuje. Jeho komentáře a poznámky jsou vždy poučné a zábavné.

* Černý lev je neobvyklý a nebezpečný systém s málo zavedenou teorií.
* Bílý se nemůže spoléhat na jednoduché a bezpečné tahy, protože taková strategie může být převálcována.
* Hra Černého lva je zábavná a vzrušující!

Autor Simon Williams
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2022
Počet stran 336