Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Combo 1 - šachy pro začátečníky ke stažení

Tento výukový program je jakýmsi průvodcem, který vás seznámí s pravidly a zákony šachu a dá si práci abyste se zlepšili z úrovně začátečníka na úroveň klubového hráče.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
762,00 Kč

Od začátečníka ke klubovému hráči / From Beginners to Club Players

Tento výukový program je jakýmsi průvodcem. Seznámí Vás s pravidly a zákony šachu dá si práci abyste se zlepšili z úrovně šachisty začátečníka ke klubovému hráči.

Těchto 100 šachových témat by se dalo považovat za seznámení s pravidly šachové hry, metody hraní v zahájení, střední hry, a koncovek, kombinační techniky a základní prvky strategie. Všechno všude, kurz obsahuje 500 výukových příkladů a 700 cvičení pro upevňování získaných znalostí.

Vestavěný program umožňuje  vývoj vlastního vzdělávání a poskytuje příležitost k získání odpovědí při řešení cvičení.

Jazyky: angličtina

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 256 MB RAM, pevný disk 100 MB volného místa na disku, Windows 2000/XP/Vista/7. Není potřeba žádný další software.

 

Šachová taktika pro začátečníky 2.0 / Chess Tactics for Beginners 2.0

Konečně byla vydána nová a vylepšená verze legendárního šachového programu Chess Tactics pro začátečníky! Nová verze nabízí sportovní pohodlné uživatelské rozhraní a přidává 918 tréninkových cvičení. Vzdělávací program je určen pro výuku dětí, a to buď ve skupinách s učitelem nebo doma pod vedením rodičů. Zahrnuje mnoho podkladů, a to od prvních kroků. Jaké by měl být? Měly byste vyřešit všechny úlohy - během lekce cca 6-30 cvičení. K dispozici je celkem více než 2200 taktických cvičení, které jsou tříděné podle tématu a obtížnosti a zajišťují tak rozmanitost a dobré porozumění základní šachové taktice. Můžete získat dostatek zpětné vazby a máte možnost sledovat svůj pokrok.

  • Prostudujte školicí materiály a otestujte své znalosti
  • Zkontrolujte své hodnocení v průběhu času
  • Udržujte si přehled o pokroku více uživatelů. Soutěžte proti svým přátelům a rodinným příslušníkům
  • Praktikujte tím, že hraje proti šachovému programu
Produktová hesla