CT-ART 4.0 (Download)

Konečně nová a vylepšená verze legendárního šachového programu CT-ART konečně uvolněna! Tento vynikající taktický kurz byl šachovými odborníky zvolen více než jednou jako nejlepší program šachového výcviku.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
€21,84

Konečně byla uvolněna nová a vylepšená verze legendárního šachového programu CT-ART! Tento vynikající kurz šachové taktiky byl více než jednou vyhlášen šachovými odborníky jako nejlepší program pro šachový trénink. CT-ART je nepostradatelným tréninkovým nástrojem pro středně pokročilé hráče. Nová verze má pohodlné sportovní uživatelské rozhraní a přidává 1000 tréninkových cvičení (2200 základních cvičení a 1800 pomocných cvičení).

Zlepšete svou hru tím, že budete studovat, cvičit a řešit pečlivě vybraná cvičení v CT-ART 4.0. Jeho síla je v jednuchosti a v zaměření se na to nejdůležitější: Vaše zlepšení.

Získáte dostatek zpětné vazby a možnost sledovat svůj pokrok.

  • Prostudujte školicí materiály a otestujte své znalosti
  • Sledování vývoje v průbehu času
  • Udržujte si přehled o pokroku jiných uživatelů. Soutěžte proti svým přátelům a rodinným příslušníkům
  • Praktikujte hrou proti šachovému programu

 

ct-art4_2_b.jpg               ct-art4_3_b.jpg

 

Jazyk: Angličtina.

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 50 Mb of free disk space, Windows 10/8/7/XP/Vista. Žádný další program není vyžadován.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Peshk@

ChessOK s potěšením oznamuje okamžitou dostupnost Peshk@, nejnovější produkt k tréninku. Peshk@ je moderní nástrojem ke zlepšení šachové hry a tréninkový nástroj od vývojářů CT-ART, jeden z nejpopulárnějších a nejuznávanějších taktiky vzdělávacích programů.
€0,00