Training Package for Beginners (Download)

Chess Training Package for beginners obsahuje 5 vynikajícíh vzdělávacích šachových programů: Elementary Checkmates I Elementary Checkmates II Easy Ways to take pieces Chess Tactics for Beginners Complete Chess Course
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€65,52
€67,07

Chess Training Package for beginners / Šachový tréninkový balíček pro začátečníky

obsahuje pět nádherných vzdělávacích šachový programů:

 • Elementary Checkmates I

  Jestliže jste začátečník, nemůžete si nechat ujít dát mat - jestliže si přejete se zlepšit. Tento kurs je zaměřen právě na tento problém. Tento šachový program obsahuje 40,000 cvičení převzatých z praktických her s jen pár figurami na šachovnici.

 • Elementary Checkmates II

  Tento šachový kurz obsahuje 77,000 matových pozic v jednom cvičení, které jsou převzaty z praktických her s více figurami na šacovnici. Pokud budete studovat a řešit i jen 10% cvičení, naučíte se velké množství matových vzorců a je velký předpoklad, že si nikdy nenecháte ujít mat v jedom tahu!
 • Easy Ways to take pieces

  Jestli-že jste začátečník, nemůžete si dovolit dát svou figuru v prvním tahu –za předpokladu že si přejete zlepšit Vaši hru! Tento kurs obsahuje více než 5800 cvičení s mnoha figurami na šachovnici. Takové velké množství cvičení dělá z tohoto kurzu vynikající nástroj pro rychlý trénink šachových začátečníků.
 • Chess Tactics for Beginners

  Šachová taktika pro začátečníky je nezbytným tréninkovým nástrojem pro začátečníky (celkem 1320 cvičení).

 • Complete Chess Course

  Tento kurs pokrývá velké množství zahájení, střední hry a koncovek a obsahuje 55 lekcí s více než 1200 instruktážními příklady a cvičení.
    

Šachový tréninkový balíček pro začátečníky obsahuje více než 125,000 pozic k řešení pro hráče s ELEM od 300 do 1500!

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, hard disk 100Mb, Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, CD-ROM mechanika. Žádný další software není vyžadován.