Theorie moderního šachu - III díl - dámský gambit a hry dámským pěšcem

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Třetí svazek knihy "Theorie moderního šachu" obsahuje stejně jako v prvém vydání rozbor všech zahájení s úvodními tahy 1.d4 d5. Ve srovnání s prvým vydáním byl doplněn materiálem z posledních, zvláště sovětských turnajů. Zvláště podstatně byly změněny kapitoly "Tartakoverův systém a varianta Sxf6", "Poloslovanská obrana", "Čigorinova obrana" i několik jiných a někdy se v nich mění i zásadní ocenění některých variant. To je svědectvím, jak rychle se rozvíjí šachová theorie a jak daleko má ještě v dnešním stavu k dokonalosti.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
€12,18
Dostupnost: není skladem

Třetí svazek knihy "Theorie moderního šachu" obsahuje stejně jako v prvém vydání rozbor všech zahájení s úvodními tahy 1.d4 d5.
Ve srovnání s prvým vydáním byl doplněn materiálem z posledních, zvláště sovětských turnajů. Zvláště podstatně byly změněny kapitoly "Tartakoverův systém a varianta Sxf6", "Poloslovanská obrana", "Čigorinova obrana" i několik jiných a někdy se v nich mění i zásadní ocenění některých variant. To je svědectvím, jak rychle se rozvíjí šachová theorie a jak daleko má ještě v dnešním stavu k dokonalosti.

Autor Luděk Pachman
Stav Velmi dobrý
Vydavatel Státní tělovýchovné nakladatelství
Obal Slušný stav
Jazyk Česky
Vazba Pevná
Datum vydání 1952
Počet stran 225
Číslo vydání II. vydání upravené

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Theorie moderního šachu - 1 díl - otevřené hry

Šachová kniha - V tomto prvním svazku, jehož kapitoly jsou proti předchozím vydáním většinou rozšířeny, jsou podány theoretické rozbory otevřených her. Začátečníci naleznou v úvodní kapitole poučení o šachové notaci a o základních principech šachového zahájení.
€11,37