Carlsen: Move by Move

V této knize, Vás bývalý americký šampion Cyrus Lakdawala zve ke společnému studiu z Carlsenových nejoblíbenějších her. Lakdawala zkoumá dovednosti Carlsena a to jak v útoku tak i obraně, využívajícího nerovnováhy, akumulaci výhody a herní koncovku. Ukazuje nám, jak můžeme zlepšit našich hru z poučných Carlsenových mistrovských děl.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Carlsen: Move by Move

I přes svůj relativně mladý věk, má Magnus Carlsen již zajištěné místo v šachové historii jako legenda této hry. V krátké době dosáhl mnoha mimořádných úspěchů . V prosinci 2012 zlomil Garry Kasparovův rekord být nejvýše hodnoceným šachovým hráčem všech dob. V cestě k dosažení tohoto cíle začal v roce 2013 tím, že porazil Vishy Ananda, aby se stal mistr světa v šachu. Carlsenův univerzální styl, poziční mistrovství a  neuvěřitelná duševní síla je to co z něj dělá impozantního protivníka . V této knize, bývalý americký šampion Cyrus Lakdawala Vás zve ke studii z jeho nejoblíbenějších Carlsenových her. Lakdawala zkoumá dovednosti Carlsena v útoku a obraně, využívajícího nerovnováhy, akumulaci výhod a herních koncovek , a ukazuje nám, jak se můžeme všichni zlepšit a poučit z Carlsenových mistrovských děl.

Move by Move - Tah za Tahem poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Díky trvalým výzvám čtenáře odpovídá na zkoumavé otázky v celé knize, Move by Move svým formátem velmi podporuje učení a praktikování životně důležitých dovedností, stejně tak jako tradiční asimilaci znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojily a umožnily vám sledovat vaše pokroky v učení. Je to skvělý způsob, jak zlepšit své šachové schopnosti a znalosti.

 

  • Učte se z her od šachové legendy
  • důležité myšlenky absorbovány pokračující praxí
  • Výborné ke šachovému studiu

pdf ukázka ke stažení

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Datum vydání 2014
Počet stran 432
Stav Nový
Jazyk Anglicky

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Botvinnik: Move by Move

Michail Botvinnik byl trojnásobný mistr světa v šachu a je považován za jednoho z největších světových hráčů vůbec. Botvinnik vlastnil univerzální, všestranný styl s důrazem na logiku a strategii. Miloval útok, ale na rozdíl od - například - Michail Tala, se jeho útoky neobjevovaly jakoby z ničeho. Byli výsledkem systematického budování a přirozeného rozvíjení z dřívějších strategických zisků. Botvinnikovy hry zahrnují četná naučná mistrovská díla a metodický rozbor jeho her je nezbytný, každému aspirujícímu šachistovi.
580,00 Kč