ChessBase 13 Download

ChessBase je osobní, samostatnou šachovou databází, jež se stala standardem na celém světě. Toto je program pro každého kdo má rád hru a chce se dozvědět více. Začněte své osobní úspěchy právě s ChessBase a užijte si šachy mnohem více. (Šachový program ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
2 762,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

ChessBase 13 Download

ChessBase 13 je osobní samostatná šachová databáze, která se stala standardem na celém světě. ChessBase používá každý, od mistra světa až po amatéra ze sousedství. Je to program pro každého, kdo miluje šachovou hru a chce se o ní dozvědět více. Začněte svůj osobní příběh úspěchu s ChessBase a užívejte si šachy ještě více.

CO MŮŽETE DĚLAT S CHESSBASE: "Vyhledávání podobností" zobrazuje všechny partie s podobnou pěšcovou strukturou, vzory obětí, pozice v koncovkách atd.; "Zkontrolujme "*: přístup k největší světové databázi hloubkových analýz (více než 200 milionů pozic); Cloudová analýza: analýza jedné pozice s několika paralelně běžícími motory z různých počítačů; "Hloubková analýza": generuje strom analýzy, který se dynamicky mění, protože s časem odpadají slabší varianty. Jedním kliknutím anotuje partii "Teoretickou novinkou"; sloučení partií za chodu do stromu zahájení; vygenerování hráčského spisu obsahujícího všechny dostupné informace z databáze; vygenerování obsáhlého přehledu zahájení s hlavními a kritickými liniemi, plány a nejdůležitějšími partiemi; publikování partií jedním kliknutím na internetu; tisk partií ve vynikající kvalitě s diagramy a více sloupci; automatická aktualizace lokální referenční databáze s týdenními instalacemi partií (pouze s aktuální Mega Databází); přístup do online databáze ChessBase s více než 7 miliony partií**.

NEW IN CHESSBASE 13:

  • ChessBase Cloud***: nyní můžete využívat své databáze z jakéhokoli počítače a později také z jakéhokoli mobilního zařízení. Nastavte si vlastní repertoár a vlastní partie v soukromém prostoru v našem cloudu.
  • Optimalizujte výkon svých motorů pomocí analytických úloh. Nejprve si definujte, které pozice se mají postupně analyzovat. Takto bude váš motor po dlouhou dobu samostatně sestavovat a ukládat pro vás hloubkové analýzy.
  • Vylepšená funkce repertoáru rozlišuje repertoár pro bílého a černého.
  • Ergonomické ovládání: Snadnější analýza a anotace díky nové řadě tlačítek. Efektivnější zadávání variant během analýzy, nové varianty přijímány bez žádosti o potvrzení. A mnoho dalšího.

* Přístup ke službě Let's Check trvá do: 31.12.2016 ** Přístup k Live-Database trvá do 31.12.2016 *** podmínka pro přístup k ChessBase Cloud: účet ChessBase

Sysémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9 and Internet access to activate the program, Playchess.com, Let’s Check, Engine Cloud and updates. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 8 GB RAM, Windows 7 (64 Bit) or Windows 8 (64 Bit), DirectX10 graphics card (or compatible) with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD ROM drive and Internet access to activate the program, Playchess.com, Let’s Check, Engine Cloud and updates.

Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Jazyk Španělsky
Jazyk Holandsky
Jazyk Francouzsky