Caro-Kann - Dangerous Weapons

V této knize se tři specialisté na zahájení spojili a podávají současný pohled na Caro-Kann, jedno z nejoblíbenějších šachových zahájení. Namísto rozboru osvědčených hlavních linií se soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
490,00 Kč

šachová kniha: Caro-Kann

Dangerous Weapons: The Caro-Kann

Potřebujete osvěžit svá šachová zahájení?

Ohromte své soupeře novými a vzrušujícími nápady!

Nebezpečné zbraně je řada knih o zahájeních, které čtenářům přinášejí množství úderných nápadů, které oživí jejich repertoár zahájení.

V této knize se tři specialisté na zahájení spojili a podívali se na Caro-Kann, jedno z nejoblíbenějších šachových zahájení, ze současnosti. Namísto rozboru dobře známých hlavních linií se soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!

  • Nejnovější poznatky o Caro-Kannovi
  • Plná originálních nápadů a analýz
  • Ideální zbraně, kterými můžete šokovat své soupeře

Ukázka ke stažení ve formátu pdf

Specifikace produktů
Autor John Emms
Autor Richard Palliser
Autor Jovanka Houska
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Počet stran 304
Produktová hesla