Caro-Kann: Move by Move

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Caro-Kann: Move by Move

Tato nová řada poskytuje ideální platformu pro studium šachového zahájení. Díky neustálým výzvám čtenáři odpovídá na zkoumavé otázky v celé knize, Move by Move svým formátem velmi podporuje učení a procvičování základních životních dovedností, stejně tak jako tradiční asimilaci znalosti zahájení. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojili a umožnili vám sledovat své pokroky v průběhu výuky. Je to skvělý způsob, jak studovat jakékoliv zahájení v šachu a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.

  • Základní poradenství a školení v Caro-Kann
  • Obsahuje Caro-Kann repertoár pro černé
  • Využívá idelního přístupu k šachovému studiu

 

stáhnout ukázku v cbv formátu pro Váš Chessbase viewer

stáhnout ukázku v pgn formátu pro Váš Everyman Chess Viewer

stáhnout ukázku v pdf formátu

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2012
Počet stran 432

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Dangerous Weapons: The Pirc and Modern

V této knize se tři přední odborníci revolučním způsobem zabývají dvěma oblíbenými a úzce souvisejícími zahájeními: Pirc a Modern. Namísto rozboru dobře prošlapaných hlavních linií se soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými, nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat.
430,00 Kč

Útok královskou indickou

Královský Indický útok je velmi oblíbený systém vývinu bílého, který lze použít proti mnoha obranám. Snadno se učí a hraje a je založen spíše na pochopení myšlenek než na memorování tahů. Královský indický útok obvykle zahrnuje promyšlený a trvalý útok na černého krále, který se často ukazuje jako velmi účinný a obtížně obhajitelný.
580,00 Kč

1 …d6: Move by Move

1...d6 lze použít jako univerzální obranu proti jakémukoli zahájení bílého, což z něj činí ideální praktickou zbraň pro černého. V této knize vás Cyrus Lakdawala zve, abyste společně s ním prozkoumali koktejl náročných linií s 1...d6. Dělí se o své zkušenosti a poznatky, studuje typické plány a taktiku pro obě strany a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
580,00 Kč