Caro-Kann: Move by Move

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
Výrobce: Everyman
*
€21,55
Dostupnost: 1 je skladem

Caro-Kann: Move by Move

Tato nová řada poskytuje ideální platformu pro studium šachového zahájení. Díky neustálým výzvám čtenáři odpovídá na zkoumavé otázky v celé knize, Move by Move svým formátem velmi podporuje učení a procvičování základních životních dovedností, stejně tak jako tradiční asimilaci znalosti zahájení. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojili a umožnili vám sledovat své pokroky v průběhu výuky. Je to skvělý způsob, jak studovat jakékoliv zahájení v šachu a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.

  • Základní poradenství a školení v Caro-Kann
  • Obsahuje Caro-Kann repertoár pro černé
  • Využívá idelního přístupu k šachovému studiu

 

stáhnout ukázku v cbv formátu pro Váš Chessbase viewer

stáhnout ukázku v pgn formátu pro Váš Everyman Chess Viewer

stáhnout ukázku v pdf formátu

Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2012
Autor Cyrus Lakdawala
Počet stran 432

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

The Modern Defence: Move by Move

Moderní obrany je ambiciózní, obrannou hru jako volba pro černé, které lze hrát proti všem hlavním zahájení. V typickém hypermoderním stylu , Black umožňuje bílému obsadit střed a pak podkopává toto centrum tím, že napadne jej s pěšáky a figurami. V této knize, Cyrus Lakdawala zkoumá klíčové varianty moderní obrany.
€20,03

The King's Indian Attack: Move by Move

The King's Indian Attack is a very popular system of development for White, which can be used against many defences. It's easy to learn and play, and is based on understanding ideas rather than move memorization. The King's Indian Attack usually involves a deliberate and sustained attack on the black king, which often proves to be highly effective and difficult to defend against.
€20,03

1 …d6: Move by Move

1 ... d6 lze použít jako univerzální obranu do jakéhokoli zahájení za bílé, takže je ideální praktickou zbraní pro černé. V této knize, Cyrus Lakdawala Vás abyste se připojili ke zkoumání koktejlu náročných linií s 1 ... d6. Sdílí své zkušenosti a znalosti, studuje typické plány a taktiky pro obě strany a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
€20,41