Caro-Kann: Move by Move

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
580,00 Kč

Caro-Kann: Move by Move

Tato nová řada poskytuje ideální platformu pro studium šachového zahájení. Díky neustálým výzvám čtenáři odpovídá na zkoumavé otázky v celé knize, Move by Move svým formátem velmi podporuje učení a procvičování základních životních dovedností, stejně tak jako tradiční asimilaci znalosti zahájení. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojili a umožnili vám sledovat své pokroky v průběhu výuky. Je to skvělý způsob, jak studovat jakékoliv zahájení v šachu a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.

  • Základní poradenství a školení v Caro-Kann
  • Obsahuje Caro-Kann repertoár pro černé
  • Využívá idelního přístupu k šachovému studiu

 

stáhnout ukázku v cbv formátu pro Váš Chessbase viewer

stáhnout ukázku v pgn formátu pro Váš Everyman Chess Viewer

stáhnout ukázku v pdf formátu

Specifikace produktů
Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2012
Počet stran 432
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Dangerous Weapons: The Pirc and Modern

V této knize se tři přední odborníci revolučním způsobem zabývají dvěma oblíbenými a úzce souvisejícími zahájeními: Pirc a Modern. Namísto rozboru dobře prošlapaných hlavních linií se soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými, nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat.
430,00 Kč

Útok královskou indickou

Královský Indický útok je velmi oblíbený systém vývinu bílého, který lze použít proti mnoha obranám. Snadno se učí a hraje a je založen spíše na pochopení myšlenek než na memorování tahů. Královský indický útok obvykle zahrnuje promyšlený a trvalý útok na černého krále, který se často ukazuje jako velmi účinný a obtížně obhajitelný.
580,00 Kč

1 …d6: Move by Move

1...d6 lze použít jako univerzální obranu proti jakémukoli zahájení bílého, což z něj činí ideální praktickou zbraň pro černého. V této knize vás Cyrus Lakdawala zve, abyste společně s ním prozkoumali koktejl náročných linií s 1...d6. Dělí se o své zkušenosti a poznatky, studuje typické plány a taktiku pro obě strany a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
580,00 Kč