Deep Junior 13.8 mulitprocessor version (Download)

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Deep Junior je zpět - silnější než dříve. Tento program je používán již více než deset let nejlepšími hráči jako tajná zbraň pro nalezení ohromujících novinek a nápadů a to tam, kde tradiční šachové motory vidí pouze tahy bez inspirace. Důvod je jasný: Junior má své vlastní speciální vyhledávací techniky a vyhodnocovací funkce, díky nimž je odlišný od jiných šachových programů. Je to energické a zábavné, obětovat materiál za iniciativu vždy, když vidí šanci. Je zdrojem nových myšlenek v tradičních pozicích ve hře proti člověku nebo stroji.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
€88,10

Deep Junior

je zpět - silnější než dříve. Tento program je používán již více než deset let nejlepšími hráči jako tajná zbraň pro nalezení ohromujících novinek a nápadů a to tam, kde tradiční šachové motory vidí pouze tahy bez inspirace. Důvod je jasný: Junior má své vlastní speciální vyhledávací techniky a vyhodnocovací funkce, díky nimž je odlišný od jiných šachových programů. Je to energické a zábavné, obětovat materiál za iniciativu vždy, když vidí šanci.  Je zdrojem nových myšlenek v tradičních pozicích ve hře proti člověku nebo stroji.

Jméno Junior je možná zavádějící. Hraní proti Junioru neznamená hru proti dítěti, jak se přesvědčil sám Garry Kasparov v zápase v New Yorku s výsledkem 3-3. Junior hrál svým typickým dynamickým stylem. Velmi překvapil bývalého mistra světa dnes slavnou oběť střelce na h2 a tak byl nucen připustit remízu. Můžete se těšit na velmistra světové úrovně po instalaci nového programu do počítače.

Co získáte:

  • Junior 13.8 YOKOHAMA šachový motor (64 bit)
  • Nový Deep Fritz 64-bit programové rozhraní (+32 bit programové rozhraní)
  • Premiové členství na Playchess.com (6 měsíců) 
  • Online připojení k největší světové analytické databázi „Let’s check“ s více než 200 milionem značně analyzovaných pozic*
  • Databáze s 1.5 milionem šachových her

* přístup k „Let’s check“ do 31. Prosince 2015

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 2 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), 7/8, DirectX9, 256 MB grafická karta, DVD-ROM mechnaika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9 a internetové spojení pro aktivaci programu, připojení k Playchess.com, Let’s Check a aktualizacím programu. 
Doporučeno: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 8.1, DirectX10, 512 MB grafická karta, 100% DirectX10-kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu, připojení k Playchess.com, Let's Check a aktualizacím programu.