Digitální šachové hodiny DGT 1006 BACKGAMMON TIMER

Šachové hodiny DGT1006 Backgammon Timer můžete používat s celou řadou her, jako jsou šachy, dáma, poker, Scrabble™, Lost Cities, Party & Co, domino, Boggle, Osadníci, Carcassonne, Trivial Pursuit, Monopoly nebo jiné hry pro dva hráče. Stačí je zapnout, nastavit požadovanou dobu hry a spustit hodiny. Hra může začít!
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: DGT
650,00 Kč
Dostupnost: 4 je skladem

Digitální šachové hodiny DGT 1006 BACKGAMMON TIMER

Nové šachové digitální hodiny DGT 1006 backgammon. Jsou to hodiny, které přináší další vzrušení z každé hry hrané mezi dvěma hráči. 

Zvláštní funkcí těchto hodin je možnost zpoždění
Během doby zpoždění čekají hodiny, než začnou odpočítávat. 

Díky praktickým špičkovým tlačítkům a velkému displeji jsou šachové hodiny Backgammon velmi snadno programovatelné a intuitivní. 
Jsou vybaveny jednorázovým odpočítávacím časovačem a mají možnost přidat pevné množství zpoždění před každým tahem, během kterého  hodiny nebudou odpočítávat každému hráči. Hodiny se přepnou z jednoho hráče na druhého, když stisknete jednu ze dvou páček.

Použijte hodiny DGT 1006 backgammon s celou paletu her, jako jsou Šachy, Draughts,  Dáma, Poker, Scrabble ™, Lost Cities, Party & Co, Domino, Boggle, Osadníci, Carcassonne, Trivial Pursuit, Monopoly nebo jakákoli jiná hra pro dva hráče. 
Jednoduše je zapněte, nastavte požadovaný čas přehrávání a spusťte hodiny.

Funguje na jedné baterii AA (součástí balení).

 

Manuály k hodinám