Digitální šachové hodiny DGT 2500

DGT2500 je novým standardem pro měření herního času, schváleným a doporučeným Mezinárodní šachovou federací FIDE. Skvělé nové šachové hodiny vyvinuté pro potřeby všech hráčů. Díky třicetiletým zkušenostem a mnohaletému výzkumu DGT vytvořilo to nejlepší ještě lepší. Díky těmto vylepšením jsou šachové hodiny DGT2500 nejlepšími dostupnými šachovými hodinami.
Výrobce: DGT
Dostupnost: 3 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
1 450,00 Kč

Šachové hodiny DGT 2500

DGT2500 je novým standardem pro měření herního času, schváleným a doporučeným Mezinárodní šachovou federací FIDE.

Skvělé nové šachové hodiny vyvinuté pro potřeby všech hráčů. Díky třicetiletým zkušenostem a mnohaletému výzkumu DGT vytvořilo to nejlepší ještě lepší. Díky těmto vylepšením jsou šachové hodiny DGT2500 nejlepšími dostupnými šachovými hodinami.

Velmi přehledný displej
Šachové hodiny DGT2500 poskytují hráčům všechny potřebné informace na první pohled. Díky přizpůsobenému písmu a velkému displeji je velmi snadné přečíst čas. To je velká výhoda nejen pro hráče, ale také pro rozhodčí a diváky, kteří si zápas užívají.

Viditelnější páka
Páčka s ochrannou známkou DGT na horní straně jasně ukazuje, kdo je na řadě. Díky vysokému kontrastu mezi jasně červenou a bílou barvou hráči snáze poznají, zda jsou na tahu.


Nízká spotřeba energie
Díky energeticky úsporné konstrukci těchto hodin je jejich životnost delší než kdykoli předtím. Hráči jej mohou používat více než 4 000 hodin hraní.

Inovativní vlajkový pruh
Exkluzivní funkce navržená naším týmem. Znovu jsme vynalezli vlajku na klasických hodinách a dali jí nový nádech, aby byly tyto hodiny ještě jedinečnější. Praporková lišta hodin DGT2500 velmi zřetelně signalizuje, že čas vypršel.

Rychlý časový trest
Přidání minuty navíc je nyní jednodušší a rychlejší. Tato funkce je ideální pro rozhodčí na turnajích, kterým usnadňuje a urychluje práci.

Aktualizovaný seznam možností časování
36 předprogramovaných a manuálních nastavení DGT2500 nabízí širokou škálu možností. Novinkou, kterou tyto hodiny představují, jsou dvě různá přednastavení pro zápas Armageddon. Hodiny lze také použít pro hraní mnoha různých her, včetně Go, Backgammon a Scrabble.

Uživatelsky přívětivé
Díky intuitivnímu designu DGT2500 a vylepšenému způsobu výběru možností je výběr ideálního nastavení jednodušší než kdykoli předtím. S těmito hodinami je i ten nejnezkušenější hráč jen pár kliknutí od ideální možnosti časování.

Záruka kvality DGT
Tým DGT má díky dlouholetému působení na trhu rozsáhlé know-how. To se projevuje ve velmi přesném a spolehlivém výrobku, který vydrží mnoho let.

Volitelný automatický přechod období
DGT2500 lze nastavit tak, aby po provedení nastaveného počtu tahů automaticky přešel na další periodu.

Šachové hodiny DGT2500 jsou certifikovány a doporučeny FIDE a lze je používat na turnajích a soutěžích po celém světě. Více informací o směrnicích FIDE naleznete na jejich stránkách


Rozměry

Velikost hodin (d x š x v): 198 x 110 x 60 mm
Hmotnost hodin (včetně baterií): 320 gr
Velikost displeje (d x v): 174 x 32 mm
Velikost dárkové krabičky: 205 x 120 x 60 mm
Hmotnost krabičky: 486 gr

Technické specifikace
Materiál: Materiál: ABS plast
Napájení: 2x baterie AA (součástí dodávky)
Zpoždění: Ano:
Bonus: Ano
Období: 1: Ano
Movetimer: Ano

Obecné


EAN kód:  8717662821943
Záruka: 24 měsíců
Barva: turnajová červená
Obsah krabice: Balení: hodiny, stručný návod, manuál
Manuál: angličtina, francouzština, italština, němčina, nizozemština, polština, ruština, španělština a turečtina.
Schváleno FIDE: Ano
Použití na turnajích: Ano
Použití v domácnosti: Ano
Klubové použití: Ano Ano

Manuál k šachovým hodinám DGT 2500

Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Magnetické šachy 270x270mm

Magnetické šachy s přihrádkou
1 180,00 Kč