Endgame Turbo 5 USB flash drive

Dokonalá analýza koncovek a obrovské zvýšení výkonu motoru: získejte jej s novým Endgame Turbo 5! Díky novému formátu je Endgame Turbo 5 menší, rychlejší a přitom má větší rozsah. Flash disk USB 3.0 (128 GB) pokrývá 143 nejdůležitějších šestikolových koncovek, což umožňuje špičkovým motorům, jako jsou Fritz, Komodo Chess a Houdini, tyto koncovky dokonale přehrát. Ale také obecně hrají koncovky mnohem lépe, protože mají při hledání přístup k dokonalé znalostní databázi Endgame Turbo! Mocný nástroj pro každého, kdo chce studovat koncovky, pro korespondenční hráče, teoretiky koncovek a přátele motorových partií!
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
Výrobce: ChessBase
4 435,00 Kč

Endgame Turbo 5 USB flash drive

V ChessBase nebo Fritz můžete Endgame Turbo 5 načíst přímo z USB flash disku. Pokud máte na pevném disku dostatek paměti, můžete si databázi koncovek nainstalovat i do počítače. Endgame turbo 5 však vyžaduje přibližně 120 GB místa na disku.

Přehled přiložených šesti kusovcých koncovek (pdf)

Systémové požadavky Minimální
Dvoujádrový procesor, 2 GB RAM, Windows 8.1, Fritz 15 nebo ChessBase 14 nebo Komodo Chess 11/12 nebo Houdini 6. Doporučené: PC Intel Core i7 nebo AMD Ryzen3, 8 GB RAM, Windows 10, Fritz 16 nebo ChessBase 14 nebo Komodo Chess 11/12 nebo Houdini 6.

Datum vydání 2018
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Zaměření Koncovky