Excelling at Technical Chess

"A to ostatní je záležitostí techniky" je nechutně běžný výraz používaný v šachové literatuře. Implikace od autora je, že úkolem konverze typicky výherní pozice do plného bodu nebo do patu na půl-bod, je poměrně jednoduchá. Nicméně, jak si každý z nás praktických hráčů uvědomuje, že to není vždy jednoduché a mnoho těžce získaných bodů jsou promrhané skrz "nedostatek techniky
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
490,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

Excelling at Technical Chess

"A to ostatní je záležitostí techniky" je nechutně běžný výraz používaný v šachové literatuře. Implikace od autora je, že úkolem konverze typicky výherní pozice do plného bodu nebo do patu na půl-bod, je poměrně jednoduchá.
Nicméně, jak si každý z nás praktických hráčů uvědomuje, že to není vždy jednoduché a mnoho těžce získaných bodů jsou promrhané skrz "nedostatek techniky"

V této cenné knize si Jacob Aagaard klade za cíl vyřešit tento stálý problém. On vyzbrojí čtenáře několika koncovkovými zbraněmi, které má každý silný technický hráč ve svém repertoaru. Patří mezi ně důležité dovednosti, jako je schematické myšlení, dominance, preventivní protihra, budování pevnosti a využití zugzwang. Tyto nástroje jsou znázorněny na hluboce analyzovaných hrách, které obsahují mnoho různých témat. Seriózní studií této knihy čtenáři zajistí, že se již nemusí obávat slova "technika"!

  • Idealní pro klubové a turnajové hráče
  • Obsahuje všechny hlavní nástroje techniky
  • Napsáno zkušeným odborníkem na koncovky
Autor Jacob Aagaard
Vazba Paperback
Počet stran 192
Datum vydání 2004