Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Excelling at Technical Chess

"A to ostatní je záležitostí techniky" je nechutně běžný výraz používaný v šachové literatuře. Implikace od autora je, že úkolem konverze typicky výherní pozice do plného bodu nebo do patu na půl-bod, je poměrně jednoduchá. Nicméně, jak si každý z nás praktických hráčů uvědomuje, že to není vždy jednoduché a mnoho těžce získaných bodů jsou promrhané skrz "nedostatek techniky
Dostupnost: 2 kusů skladem
Dodací doba cca: 3-5 dní
Výrobce: Everyman
550,00 Kč

Excelling at Technical Chess

"A to ostatní je záležitostí techniky" je nechutně běžný výraz používaný v šachové literatuře. Implikace od autora je, že úkolem konverze typicky výherní pozice do plného bodu nebo do patu na půl-bod, je poměrně jednoduchá.
Nicméně, jak si každý z nás praktických hráčů uvědomuje, že to není vždy jednoduché a mnoho těžce získaných bodů jsou promrhané skrz "nedostatek techniky"

V této cenné knize si Jacob Aagaard klade za cíl vyřešit tento stálý problém. On vyzbrojí čtenáře několika koncovkovými zbraněmi, které má každý silný technický hráč ve svém repertoaru. Patří mezi ně důležité dovednosti, jako je schematické myšlení, dominance, preventivní protihra, budování pevnosti a využití zugzwang. Tyto nástroje jsou znázorněny na hluboce analyzovaných hrách, které obsahují mnoho různých témat. Seriózní studií této knihy čtenáři zajistí, že se již nemusí obávat slova "technika"!

  • Idealní pro klubové a turnajové hráče
  • Obsahuje všechny hlavní nástroje techniky
  • Napsáno zkušeným odborníkem na koncovky
Technické údaje
Autor Jacob Aagaard
Vazba Paperback
Počet stran 192
Datum vydání 2004