Excelling at Chess

Někteří hráči se stali dobrými v šachu, někteří velmi dobří, přičemž jiní vynikají ve hře. V této knize Jacob Aagaard identifikuje klíčové faktory, které oddělují velmi silné hráče od ostatních. V knize Vynikat v Šachu / Excelling at Chess jsou kapitoly o tom, kdy provádět výpočet, jak hodnotit pozici, jak studovat teorii, jak studovat koncovky a kdy si vynutit pozici. Každý, kdo sleduje doporučení v této knize, nemůže selhat při zlepšování citu pro hru.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
550,00 Kč
490,00 Kč

šachová kniha: Vynikající v šachu

Excelling at Chess

Někteří hráči se stali dobrými v šachu, někteří velmi dobří, přičemž jiní vynikají ve hře. V této knize Jacob Aagaard identifikuje klíčové faktory, které oddělují velmi silné hráče od ostatních. V knize Vynikat v Šachu / Excelling at Chess jsou kapitoly o tom, kdy provádět výpočet, jak hodnotit pozici, jak studovat teorii, jak studovat koncovky a kdy  si vynutit pozici.
Každý, kdo sleduje doporučení v této knize, nemůže selhat při zlepšování citu pro hru.

* Ideální pro hráče, kteří to myslí vážně se zlepšováním
* Diskutuje všechny fáze a aspekty hry
* Balíčky s užitečnými praktickými tipy

 

Jacob Aagaard je dánský šachový velmistr a úspěšný šachový autor. Narodil se 31. července 1973 v Kodani, Dánsko. Stal se velmistrem v roce 2007 a je znám svým přínosem k šachové literatuře a výukovým materiálům.

Aagaard se věnuje psaní knih, které se týkají různých aspektů šachu, včetně strategie, taktiky, pozicových principů a obecnějších dovedností potřebných pro rozvoj šachových hráčů na všech úrovních. Jeho knihy jsou považovány za velmi užitečné a praktické pro šachisty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti.

Některé z jeho známějších knih zahrnují "Excelling at Chess Calculation," "Grandmaster Preparation" série, a "Grandmaster vs. Amateur." Jeho výukové materiály jsou často hodnoceny pro jejich srozumitelnost a schopnost pomoci hráčům dosáhnout pokroku ve své hře.

Kromě psaní knih Jacob Aagaard také přednáší, vyučuje a poskytuje tréninkové kurzy šachu. Je znám svým pragmatickým přístupem k výuce a schopností sdílet své hluboké porozumění šachové hře.

Specifikace produktů
Autor Jacob Aagaard
Datum vydání 2004
Vazba Paperback
Počet stran 190
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Sicilský zabiják: 1e4 s Kalašnikov variantou

V této knize představuje odborník na zahájení Tony Rotella sicilský repertoár pro černé, jehož páteř tvoří Kalašnikovova variace. Kalašnikov je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí věnovat sicilské. Černý se řídí snadno naučitelným systémem vývinu s jasnými strategickými cíli.
580,00 Kč

Královská Indická - nebezpečné zbraně

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
430,00 Kč

Excelling at Positional Chess: How the Best Players Plan and Manoeuvre

Poziční šachy zůstávají záhadou pro mnoho hráčů a přesto pochopení jemnějších detailů ze hry tak často dělá rozdíl mezi dvěma stejně porovnávanými hráči. Zlepšete svou poziční hru a uvidíte šachy ve zcela nové dimenzi! V této jedinečné knize, mezinárodní mistr Jacob Aagaard, vybírá mnoho originálních příkladů pozičního šachu, z nich třešničkou na dortu ty jenž on používá pro školení a studium.
490,00 Kč