First Steps: The Modern

Moderní obrana je důležité zahájení, které může černý hrát proti naprosto jakémukoli systému zahájení bílého. Je to ambiciózní, protiútočná zbraň, kterou upřednostňují dynamičtí hráči.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

Moderní obrana

je důležité zahájení, které může černý hrát proti naprosto jakémukoli systému zahájení bílého. Je to ambiciózní, protiútočná zbraň, kterou upřednostňují dynamičtí hráči. Bílý má zpočátku možnost obsadit centrum, ale černý plánuje tuto strukturu podkopat ve střední hře dobře načasovanými údery figur a pěšců. Pokud se to černému podaří, pak může být bílé centrum dramaticky smeteno. Když se to však nepovede, může být černý převálcován.

První kroky je nová série zahájení a je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení. First Steps klade důraz na:

* základní principy
* základní strategie
* klíčové triky a pasti

Knihy First Steps jsou založeny na pečlivě vybraných instruktivních partiích, které přesně ukazují, čeho se obě strany snaží dosáhnout. Je zde dostatek teorie, aby se zlepšující se hráč mohl s otevřením seznámit, aniž by se cítil zahlcen. Pokud se chcete věnovat novému zahájení, jsou První kroky ideálním začátkem.

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Počet stran 240
Datum vydání 2017