Moderní šachy

Přední šachový autor Colin Crouch vybírá a vysvětluje více než 30 senzačních partií z nového tisíciletí. Na základě studia soubojů mezi nejlepšími světovými hráči Crouch podrobně zkoumá všechny klíčové oblasti moderního šachu.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
580,00 Kč

Moderní šachy

Modern chess: Move by Move

Přední šachový autor Colin Crouch vybírá a vysvětluje více než 30 senzačních partií z nového tisíciletí. Na základě studia soubojů mezi nejlepšími světovými hráči Crouch podrobně zkoumá všechny klíčové oblasti moderního šachu. Je zde vidět silný útok a vynalézavá obrana, krvelačné taktické bitvy, hluboké poziční mistrovství, hluboká příprava zahájení a vynikající hra v koncovkách, přičemž Crouch také zkoumá stále rostoucí roli počítačů a způsob, jakým s nimi může pracovat lidská představivost. 

V této knize si každý najde něco pro sebe: začínající hráči budou mít velký prospěch z jasného vysvětlení základů, zatímco silnější hráči výrazně získají z Crouchova hlubokého vhledu a analýzy složitějších pozic. Kniha odráží neustálé změny v moderním šachu a ukazuje, jak můžete získané poznatky s úspěchem využít ve svých vlastních partiích.

Specifikace produktů
Autor Colin Crouch
Vazba Paperback
Počet stran 415
Datum vydání 2009
Jazyk Anglicky
Produktová hesla