Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

How to combat rare lines as Black (download)

Autor byl velmi často studenty tázán, co dělat proti zřídka hraným variantám v zahájení? Tento "Program" je zaměřen na odpovědi na tyto otázky ... Kompletní repertoár pro černé je uveden tak aby mohl být použit proti pohybům, jako je 1.Nf3, 1.f4, 1.g3, 1.Nc3, 1.b3, 1. b4 1.g4.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
770,00 Kč

How to combat rare lines as Black (download)

Autor byl velmi často studenty tázán, co dělat proti zřídka hraným variantám v zahájení? Tento "Program" je zaměřen na odpovědi na tyto otázky ... Kompletní repertoár pro černé je uveden tak aby mohl být použit proti pohybům, jako je 1.Nf3, 1.f4, 1.g3, 1.Nc3, 1.b3, 1. b4 1.g4. Použitý obsah vychází z autorových vlastních poznámek a poskytuje úplné vysvětlení o tom jak postupovat. Jsou vysvětleny důležité principy, které pomáhají studentům řešit neznámé!

Velká část tohoto "programu" je o Rétiho hře - 1.Nf3. Tiviakov vysvětluje, jak hrát proti ní a odkazuje na 2 jiné "Programy" které má na kontě: Catalan, Queens Indian, Nimzo-Indian obrana. Jde o to, vybrat odpověď, která odpovídá linii, které již byly vysvětleny a již dříve studovány; je v pořádku nebýt oklamán protivníkem při zvolení jiného dalšího tahu.

Tento "Program" obsahuje velké množství materiálu, který nelze najít nikde jinde, včetně rozsáhlé databáze s téměř 1 milionem her. Všechny hry jsou odehrány autorem proti těmto tahům od roku 1986, polovina z těchto her nebyla nikdy dříve zveřejněna a  je vloženo mnoho komentovaných her. Dohromady to vše dělá kompletní a nepostradatelnou zbroj, které vás připraví na boj proti vzácným a bočním liniím jako černý.

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9 a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Technické údaje
Autor Sergei Tiviakov
Produktová hesla