How to combat rare lines as Black (download)

Autor byl velmi často studenty tázán, co dělat proti zřídka hraným variantám v zahájení? Tento "Program" je zaměřen na odpovědi na tyto otázky ... Kompletní repertoár pro černé je uveden tak aby mohl být použit proti pohybům, jako je 1.Nf3, 1.f4, 1.g3, 1.Nc3, 1.b3, 1. b4 1.g4.
Výrobce: ChessBase
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
770,00 Kč

How to combat rare lines as Black (download)

Autor byl velmi často studenty tázán, co dělat proti zřídka hraným variantám v zahájení? Tento "Program" je zaměřen na odpovědi na tyto otázky ... Kompletní repertoár pro černé je uveden tak aby mohl být použit proti pohybům, jako je 1.Nf3, 1.f4, 1.g3, 1.Nc3, 1.b3, 1. b4 1.g4. Použitý obsah vychází z autorových vlastních poznámek a poskytuje úplné vysvětlení o tom jak postupovat. Jsou vysvětleny důležité principy, které pomáhají studentům řešit neznámé!

Velká část tohoto "programu" je o Rétiho hře - 1.Nf3. Tiviakov vysvětluje, jak hrát proti ní a odkazuje na 2 jiné "Programy" které má na kontě: Catalan, Queens Indian, Nimzo-Indian obrana. Jde o to, vybrat odpověď, která odpovídá linii, které již byly vysvětleny a již dříve studovány; je v pořádku nebýt oklamán protivníkem při zvolení jiného dalšího tahu.

Tento "Program" obsahuje velké množství materiálu, který nelze najít nikde jinde, včetně rozsáhlé databáze s téměř 1 milionem her. Všechny hry jsou odehrány autorem proti těmto tahům od roku 1986, polovina z těchto her nebyla nikdy dříve zveřejněna a  je vloženo mnoho komentovaných her. Dohromady to vše dělá kompletní a nepostradatelnou zbroj, které vás připraví na boj proti vzácným a bočním liniím jako černý.

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9 a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Specifikace produktů
Autor Sergei Tiviakov
Datum vydání 2013
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla