Kompletní repertoar založený na 1.b3 a 1.b6

Už vás nebaví získávat obtížné pozice černými figurami? Už vás nebaví neustále sledovat všechny novinky. Odpočiňte si od hor teorie zahájení a zahrajte si 1...b6! Tímto tahem, připravujícím fianchetto střelce, černý okamžitě nasměruje hru na poměrně neprobádané území, kde bílí hráči nemohou sedět se založenýma rukama a spoléhat se na své znalosti z "knihy zahájení". Skutečná krása 1...b6 spočívá v tom, že se dá hrát prakticky proti každému prvnímu tahu bílého, takže je ideální volbou pro černé hráče, kteří nemají čas ani chuť pamatovat si množství různých obran.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

Kompletní repertoar založený na 1.b3 a 1.b6

A Complete Repertoire based on 1 b3 and 1 b6

Dvě skvělé knihy z Everyman Chess Library, hra
1...b6! dynamický a hypermoderní systém zahájení pro černé od Christiana Bauera a
Nimzo Larsen Attack od Byrona Jacobse a Jonathana Taita, spojené v jednom svazku.

Už vás nebaví získávat obtížné pozice černými figurami? Už vás nebaví neustále sledovat všechny novinky. Odpočiňte si od hor teorie zahájení a zahrajte si 1...b6!
Tímto tahem, připravujícím fianchetto střelce, černý okamžitě nasměruje hru na poměrně neprobádané území, kde bílí hráči nemohou sedět se založenýma rukama a spoléhat se na své znalosti z "knihy zahájení". Skutečná krása 1...b6 spočívá v tom, že se dá hrát prakticky proti každému prvnímu tahu bílého, takže je ideální volbou pro černé hráče, kteří nemají čas ani chuť pamatovat si množství různých obran.

Přestože je 1...b6 poměrně neprozkoumané, stalo se zbraní několika dynamických a nekompromisních hráčů světové úrovně, včetně prvního britského velmistra, zesnulého Tonyho Milese. V této revoluční knize Christian Bauer poprvé odhaluje tajemství, jak úspěšně hrát 1...b6. Podrobně se zabývá jak hlavními liniemi, tak i netradičními pokusy bílého, vytváří komplexní repertoár pro černého hráče a zdůrazňuje taktické a poziční nápady pro oba hráče.

V knize Nimzo-Larsenův útok vysvětlují Byron Jacobs a Jonathan Tait, jak lze toto dynamické zahájení využít k útoku na soupeře od prvního tahu. Nimzo-Larsenův útok byl v poslední době neprávem opomíjen a tato kniha si klade za cíl tuto rovnováhu napravit.

Autor Byron Jacobs
Autor Bauer Christian
Autor Tait Jonathan
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky