Nimzo-Larsenův útok

Nimzo-Larsenův útok je ideální volbou zahájení pro hráče, kteří se chtějí vyhnout teorii hlavní linie, ale přesto chtějí svým soupeřům od začátku působit problémy. V Nimzo-Larsenově tahu bílý zahajuje 1 b3 a poté se vyvíjí hypermoderním způsobem - plánuje podkopat všechny centrální struktury, které se černý odváží postavit.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Nimzo-Larsenův útok

The Nimzo-Larsen Attack: Move by Move


Tato série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát "Tah za tahem", který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

Nimzo-Larsenův útok je ideální volbou zahájení pro hráče, kteří se chtějí vyhnout teorii hlavní linie, ale přesto chtějí svým soupeřům hned od začátku působit problémy. V Nimzo-Larsenově zahájení bílý zahajuje 1 b3 a poté se rozvíjí hypermoderním způsobem - plánuje podkopat všechny centrální struktury, které se černý odváží postavit. Klíčovou atrakcí Nimzo-Larsena je, že bílý může hru nasměrovat buď do ostré hry, nebo do propracovaných strategických bitev. V této knize vás mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala zve, abyste společně s ním prozkoumali mnoho různých variant Nimzo-Larsena. Lakdawala studuje typické plány a taktiku obou stran, nabízí repertoárové možnosti pro bílého, poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky a řekne vám vše, co potřebujete vědět o hře Nimzo-Larsenova útoku.

  • Základní návod a trénink v Nimzo-Larsenově útoku
  • Představuje repertoár pro bílého s 1 b3
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu

ukázka pdf ke stažení

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Datum vydání 2013
Počet stran 416