Opening Repertoire: The Queen's Gambit

Everything you need to know to open 1 e4 with confidence Solid, reliable systems that do not require a mass of memorisation Written by one of the world’s leading chess authors
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
€26,27
Dostupnost: 1 je skladem

Opening Repertoire: The Queen's Gambit

Velmistr Damian Lemos představuje repertoár pro bílé v královnině gambitu, jednom z nejslavnějších šachových zahájení. Dámský gambit má dlouhou a slavnou minulost. Hráli ho prakticky všichni nejsilnější velmistři v historii šachu a i dnes je oblíbenou volbou pro hráče všech úrovní. Zahajovací tahy bílého v dámském gambitu jsou postaveny na zdravých strategických principech a mohou vést k pozicím bohatým na taktickou i poziční hru. Je to ideální zahájení, které můžete použít k rozvoji svého šachového chápání.

Je to perfektní zahájení, které můžete použít k rozvoji svého šachového chápání. Existuje mnoho obran, které může černý proti dámskému gambitu použít, a je snadné se v nesčetných možnostech bílého i černého zmást. Lemos se s tímto problémem vypořádává tím, že nabízí stručný, snadno naučitelný a praktický repertoár, který je vhodný pro hráče všech úrovní. Lemos na názorných partiích rozebírá typické taktiky a strategie obou stran a upozorňuje na klíčové otázky pořadí tahů. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o hře dámského gambitu.

Kompletní repertoár s 1 d4 d5 2 c4
Více než 50 partií s velmistrovskou analýzou
Napsáno odborníkem na dámský gambit

ukázka v pdf

ukázka v png

Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Počet stran 252
Autor Lemos Damien
Datum vydání 2019