Dámský gambit - nebezpečné zbraně

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

V Dangerous Weapons: The Queen's Gambit, zahájení expertů se Richard Palliser, Glenn Flear a Chris Ward spojili, aby společně prozkoumali jedno z nejoblíbenějších zahájení v šachové historii, avšak revolučním způsobem. Zaměřují se na málo prozkoumané a zábavně hratelné varianty dámského gambitu a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
430,00 Kč
Dostupnost: není skladem

šachová kniha: Dámský gambit

Dangerous Weapons: The Queen's Gambit


Už vás nebaví hrát stále stejné úvodní hry?

Nebaví vás neustále držet krok s moderní šachovou teorií?

Nebo si prostě chcete zahrát něco nového a inspirativního, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Nezoufejte - pomoc je na dosah ruky!

V knize Nebezpečné zbraně: se Richard Palliser, Glenn Flear a Chris Ward  spojili, aby společně prozkoumali jedno z nejoblíbenějších zahájení v šachové historii, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na málo prozkoumané a zábavně hratelné varianty dámského gambitu a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!

Nebezpečné zbraně jsou vzrušující sérií knih o zahájeních, které čtenáře zásobují množstvím úderných nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

Autor Richard Palliser
Autor Glenn Flear
Autor Chris Ward
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2008
Počet stran 192