Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

The Grunfeld defence

Grünfeldova obrana je bojovná odpověď na 1 d4, kterou si oblíbilo mnoho mistrů světa včetně dvou legend hry, Bobbyho Fischera a Garryho Kasparova. Jedná se o zahájení v hypermoderním stylu, kdy černý zpravidla umožňuje bílému vybudovat silné centrum na počátku hry v očekávání, že ho bude moci podkopat ve střední hře. Kniha Opening Repetoire: The Grünfeld Defence prochází hutnou teorií, která toto zahájení obklopuje, a vytváří přímočarý repertoár založený na konzistentních strategiích a koncepcích
Dostupnost: 2 kusů skladem
Dodací doba cca: 3-5 dní
Výrobce: Everyman
659,00 Kč

The Grunfeld defence

Grünfeldova obrana je bojovná odpověď na 1 d4, kterou si oblíbilo mnoho mistrů světa včetně dvou legend hry, Bobbyho Fischera a Garryho Kasparova. Jedná se o zahájení v hypermoderním stylu, kdy černý zpravidla umožňuje bílému vybudovat silné centrum na počátku hry v očekávání, že ho bude moci podkopat ve střední hře. Kniha Opening Repetoire: The Grünfeld Defence prochází hutnou teorií, která toto zahájení obklopuje, a vytváří přímočarý repertoár založený na konzistentních strategiích a koncepcích. Obsahuje všechny potřebné informace, aby čtenář mohl začít hrát Grünfeldovu hru s jistotou. Nechybí ani návrhy "grünfeldovského" typu, které jsou protiváhou bílých systémů založených na anglickém a rétiovském zahájení.

V knize Opening Repertoire: The Grünfeld Defence Nigel Davies provádí čtenáře složitostí Grünfeldovy obrany a sestavuje repertoár pro černé. Zkoumá všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.

Kompletní repertoár pro černého proti 1 d4.
Přístup založený na otázkách a odpovědích poskytuje vynikající studijní metodu.


Nigel Davies je mezinárodní velmistr a uznávaný trenér. Je autorem mnoha knih a DVD o hře a je známý jasností svých vysvětlení.

Technické údaje
Vazba Paperback
Datum vydání 2020
Autor Nigel Davies
Počet stran 287
Produktová hesla