Kapitoly ze strategie I

Kniha, kterou "držíte v rukou", logicky navazuje na "Základy strategie". Právě v nich již bylo řečeno, že šachová strategie je složité a rozsáhlé téma, které nebylo možné vyčerpat jednou knihou. Na "Základy" jsem již se svými spolupracovníky navázal v díle "Plán v šachové patii". Nicméně pro ty, kteří chtějí proniknout do šachové strategie hlouběji a stát se lepšími hráči, je stále co ke studiu a pomocníkem by mohla být naše nová kniha. V ní se zabýváme aktivitou figur a především možnostmi omezování aktivity soupeře, které může přejít až k plné dominanci, případně zugzwangu.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Richard Biolek
€10,15
Dostupnost: 4 je skladem

Kapitoly ze strategie I

Kniha, kterou "držíte v rukou", logicky navazuje na "Základy strategie". Právě v nich již bylo řečeno, že šachová strategie je složité a rozsáhlé téma, které nebylo možné vyčerpat jednou knihou. Na "Základy" jsem již se svými spolupracovníky navázal v díle "Plán v šachové patii". NIcméně pro ty, kteří chtějí proniknout do šachové strategie hlouběji a stát se lepšími hráči, je stále co ke studiu a pomocníkem by mohla být naše nová kniha. V ní se zabýváme aktivitou figur a především možnostmi omezování aktivity soupeře, které může přejít až k plné dominanci, případně zugzwangu.


Důležitým tématem je také profylaxe - předcházení možnostem soupeře. Právě schopnost profylaktického myšlení dělá silné hráče.

I když je naše kniha určena pokročilým hráčům, věříme že najde své čtenáře, které pobaví a poučí!

Autor Biolek Richard st
Autor Biolek Richard ml
Autor Neděla Vlastimil
Vazba Paperback
Jazyk Česky
Počet stran 167
Datum vydání 2021
Číslo vydání I. vydání