The Modern Pirc

Viktor Bologan hraje Pirc celý svůj život a vysvětluje, proč se mu líbí toto zahájení: "Silní velmistři, Mezinárodní mistři nebo amatéři se mě často ptají, co mají hrát s černými proti 1.e4, pokud chtějí hrát na vítězství. Někdy říkám "Prostě hrajte své zahájení a hrajte jej dobře", ale někdy je potřeba dostat svého soupeře mimo jeho zónu pohodlí, mimo jeho přípravu. To se často stává v otevřených turnajích, kde musíte hrát na výhru s oběma barvami. Hrál jsem moderní Pirc celý svůj život a to mi přineslo hodně úspěchů.
Výrobce: ChessBase
Dostupnost: 1 je skladem
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč

šachový program: The Modern Pirc - ke stažení


Viktor Bologan hraje Pirc celý svůj život a vysvětluje, proč se mu líbí toto zahájení: "Silní velmistři, Mezinárodní mistři nebo amatéři se mě často ptají, co mají hrát s černými proti 1.e4, pokud chtějí hrát na vítězství. Někdy říkám "Prostě hrajte své zahájení a hrajte jej dobře", ale někdy je potřeba dostat svého soupeře mimo jeho zónu pohodlí, mimo jeho přípravu. To se často stává v otevřených turnajích, kde musíte hrát na výhru s oběma barvami. Hrál jsem moderní Pirc celý svůj život a to mi přineslo hodně úspěchů. Například v New Yorku Open 1997, v nejsilnějším open té doby jsem vyhrál čtyři zápasy s černými s Modern Pirc, který mi pomohl vyhrát turnaj. Moderní Pirc je vlastně směs Caro-Kann a Pirc. V mnoha liniích černého kombinuje myšlenky klasického Pirc, ve kterém zacloněný střelec je důležitý v Caro-Kann myšlence v boji o centrum s c6-d5. Moderní Pirc je velmi flexibilní a bohaté zahájení. Tím, že budete studovat Modern Pirc určitě osvěžíte šachový mozek a získáte spoustu nových nápadů. "Program nabízí černého kompletní repertoár proti E4 a je vhodný pro hráče všech úrovní.

  • • Délka videa: 4 h 42 min (English) 
    • Zpětná vazba díky interaktivnímu tréninku 
    • Extra: Databáse s více než 50 modelovými hrami
    • Obsahuje CB 12 Reader

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu. Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 8.1 nebo Windows 10, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Specifikace produktů
Autor Viktor Bologan
Datum vydání 2017
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla