The new McCutcheon (download)

Hraním varianty Francouzské obrany: McCutcheon (3.Nc3 Jf6 4.Bg5 BB4) okamžitě dochází k zostření hry, ale velmi často přechází do pozičního boje. Do nedávné doby byl celý systém zahájení považován za dvousečný, ne-li přímo notoricky známý - bílému stačilo mít dobré znalosti o hlavní linii. Ale v dnešní době se varianta McCutcheon vyvíjí
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
810,00 Kč

The new McCutcheon (download)

Hraním varianty Francouzské obrany: McCutcheon  (3.Nc3 Jf6 4.Bg5 BB4) okamžitě dochází k zostření hry, ale velmi často přechází do pozičního boje. Do nedávné doby byl celý systém zahájení považován za dvousečný, ne-li přímo notoricky známý - bílému stačilo mít dobré znalosti o hlavní linii. Ale v dnešní době se varianta McCutcheon vyvíjí zcela novým směrem. Rustam Kasimdžanov nyní vyzývá 5.e5 h6 6.Bd2 původní hlavní varianta - od té doby se ukazuje, že černý může pozoruhodně snadno získat lepší hru. Alternativy 6.Bc1 a 6.Bh4 by neměly také dávat bílému žádnou výhodu, ale bývalý FIDE mistr světa ukazuje, jak mohou být tyto linie použity jako překvapující zbraň.
Na druhé straně, 6.Be3 se stala novou hlavní variantou. Zde autor provedl několik velmi hlubokých analýz, aby bylo možné přijít s správným hodnocením pro jednotlivé dílčí varianty. V mnoha variantách Kasimdzhanov poskytuje analýzy, hodnocení a doporučení, které jdou daleko nad rámec současného stavu teorie. Přes to všechno budete mít dobrý přehled a srozumitelné vysvětlení, aby studium tohoto "programu" bylo opravdovým potěšením.

• Video doba trvání: 4 hodiny 42 minut
• S interaktivním tréninkem, včetně zpětné video vazby
• Kompletní analýza změn podle Kasimdzhanova
• Exkluzivní databáze se 78 velmistrovskými hrami
• Včetně CB 12 Reader

Autor Rustam Kasimdzhanov
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2015
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál