Anti-Sicilians: Move by Move

Mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala zkoumá všechny antisicilské linie a předkládá repertoár pro černé. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak čelit antisicilským tahům.
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
€21,72
Dostupnost: není skladem

Anti-Sicilians: Move by Move

Tato série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát Move by Move, který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

Každý, kdo hraje sicilskou obranu černými, musí být připraven na celou řadu možností bílého, známých jako antisicilky. Patří mezi ně oblíbené možnosti, jako je c3-sicilská, útok Grand Prix, zavřená sicilská, útok královské indické a všechny linie Bb5, stejně jako četné gambity a záludné vedlejší linie, které mohou být pro nepozorného hráče velmi obtížné. Mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala v této knize zkoumá antisicilské linie a nabízí repertoárové možnosti černého proti všem z nich. Na názorných partiích vysvětluje poziční a taktické myšlenky pro obě strany, upozorňuje na důležité otázky pořadí tahů a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak černými čelit antisicilským tahům.

 

  • Základní návod a trénink v anti-siciliánech
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu
  • Poskytuje repertoár pro černého
Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Datum vydání 2016
Počet stran 448

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Ruy Lopez: Move by Move

Základní pokyny a školení v Ruy Lopezovi. Důležité myšlenky osvojené trvalým cvičením. Pokrývá jak hlavní linii, tak možnosti repertoáru d3 pro bílého. V této knize se velmistr Neil McDonald zabývá jedním z nejdůležitějších zahájení vůbec, Ruy Lopezem. Toto slavné zahájení má dlouhou a úctyhodnou historii a je stále všeobecně považováno za nejsilnější volbu bílého po 1 e4 e5. McDonald se dělí o své zkušenosti a znalosti Lopezova zahájení, rozebírá hlavní myšlenky obou stran a nabízí odpovědi na klíčové otázky.
€19,89

Caruana: Move by Move

Caruanův styl je univerzální. Je to velmi nebezpečný útočný hráč, který je stejně dobře doma v klidných strategických pozicích nebo v manévrování v koncovce.
€21,52