Anti-Sicilská

V Nebezpečných zbraních: Emms, Richard Palliser a Peter Wells se revolučním způsobem zabývají populární skupinou zahájení - Proti-Sicilskou. Místo toho, aby se vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestičkách, se však autoři soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
430,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Šachová kniha: Anti Sicilská - Anti-Sicilians

ze série: Dangerous Weapons

V knize Nebezpečné zbraně: V této knize se přední odborníci na zahájení John Emms, Richard Palliser a Peter Wells věnují revolučnímu pohledu na oblíbenou skupinu zahájení - Proti-Sicilskou. Místo toho, aby se vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestách, se však autoři soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat krýt!

Anti-Sicilians je jistě dílo, které nutí k zamyšlení. Ve všech kapitolách je vcelku dobře vybalancována obhajoba určité varianty a objektivní posouzení jejích předností, i když se autoři někdy spíše ohrazují. Pokud hrajete 1.e4 jako bílý nebo Sicilskou obranu jako černý, určitě najdete něco výbušného nebo palčivého, čím obohatíte svůj zahajovací arzenál.

Nebezpečné zbraně je řada knih o zahájeních, které čtenáři poskytnou množství nekompromisních nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

  • Proti-Sicilská ve zcela novém světle
  • Nabité originálními nápady a analýzami
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče.

ukázka pdf ke stažení

Autor John Emms
Autor Richard Palliser
Autor Peter Wells
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2009
Počet stran 285