Dangerous Weapons: Anti-Sicilians

V Nebezpečných zbraních: Emms, Richard Palliser a Peter Wells se revolučním způsobem zabývají populární skupinou zahájení - Proti-Sicilskou. Místo toho, aby se vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestičkách, se však autoři soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
*
€21,92
Dostupnost: 1 je skladem

Dangerous Weapons: Anti-Sicilians

Potřebujete si zaslouženě odpočinout od běžných šachových zahájení? Jste unaveni z neustálého udržování kroku s moderní šachovou teorií? Nebo si prostě jen chcete vyzkoušet něco nového a inspirativního, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Odpověď už nehledejte!

V knize Nebezpečné zbraně: V této knize se přední odborníci na zahájení John Emms, Richard Palliser a Peter Wells věnují revolučnímu pohledu na oblíbenou skupinu zahájení - Proti-Sicilskou. Místo toho, aby se vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestách, se však autoři soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat krýt!

Nebezpečné zbraně je řada knih o zahájeních, které čtenáři poskytnou množství nekompromisních nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

  • Proti-Sicilská ve zcela novém světle
  • Nabité originálními nápady a analýzami
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče.

ukázka pdf ke stažení

Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2009
Počet stran 285
Autor Peter Wells
Autor Richard Palliser
Autor John Emms