Chess Genius

Otestujte si své taktické a poziční šachové dovednosti ve dvou kvízových knihách s rozdílem! Velmistr James Plaskett, hráč s vynikajícími taktickými schopnostmi, pečlivě sestavil množství šachových hádanek, které prověří hráče všech úrovní.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
520,00 Kč

Dvě klasické šachové hry Everyman Chess se sešly v jednom svazku: Can you be a Positional Chess Genius ? (Můžeš být poziční šachový génius?) a Can you be a Tactical Chess Genius? (Můžeš být taktický šachový génius?)
Vyzkoušejte si své taktické šachové dovednosti s kvízovou knihou s rozdíly/variantami!

Velmistr James Plaskett, hráč s vynikajícími taktickými schopnostmi, pečlivě sestavil množství šachových hádanek, které prověří hráče všech úrovní. Na začátku každé kapitoly jsou relativně snadné hádanky, jejichž správné řešení má hodnotu pěti bodů. Postupem času jsou však stále obtížnější a brzy získají deset a nakonec patnáct bodů. Pokud se zaseknete, nezoufejte, protože pomoc je po ruce! Můžete požádat velmistra o radu, kterou potřebujete. Tuto možnost však používejte opatrně, protože vás to bude stát část vašich těžce vydělaných bodů. Body můžete získat také za nalezení základní myšlenky řešení, aniž byste museli nutně vypracovat všechna upřesnění. Ať už sami, nebo s přáteli, tato kniha vám poskytne hodiny zábavy, při které si budete lámat hlavu. Otestujte si své znalosti pozičního šachu s knihou kvízů s rozdílem! Mezinárodní mistr a zkušený učitel šachu Angus Dunnington pečlivě sestavil množství pozičních šachových hádanek, které prověří hráče všech úrovní. Na začátku každé kapitoly jsou relativně snadné hádanky, jejichž správné řešení má hodnotu pěti bodů. Postupem času jsou však stále obtížnější a brzy získají hodnotu deseti a nakonec patnácti bodů. Pokud se zaseknete, nezoufejte, protože pomoc je po ruce! Můžete se "zeptat velmistra", který vám poradí, jak hádanky vyřešit. Tuto možnost však používejte opatrně, protože vás to bude stát část vašich těžce vydělaných bodů. Body můžete získat také za nalezení základní myšlenky řešení, aniž byste museli nutně vypracovat všechna upřesnění. Ať už sami, nebo s přáteli, tato kniha vám poskytne hodiny zábavy při luštění mozkových závitů.

Specifikace produktů
Autor Alexei Shirov
Vazba Paperback
Datum vydání 2017
Počet stran 440
Produktová hesla