Endgame Turbo 4 (na DVD)

Dokonalá analýza konce hry a obrovské zvýšení výkonu motoru: Získejte ji s novým Endgame Turbo 4! Díky novému formátu je Endgame Turbo 4 menší, rychlejší a přitom má větší rozsah. Čtyři DVD pokrývají všechny pětidílné a 27 nejdůležitějších šestidílných koncovek a špičkové motory, jako jsou Komodo Chess 8 a Houdini 4, tyto koncovky hrají dokonale.
Výrobce: ChessBase
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
1 500,00 Kč

Endgame Turbo 4  - na DVD

Dokonalá analýza konce hry a obrovské zvýšení výkonu motoru: Získejte ji s novým Endgame Turbo 4! Díky novému formátu je Endgame Turbo 4 menší, rychlejší a přitom má větší rozsah. Čtyři DVD pokrývají všechny pětidílné a 27 nejdůležitějších šestidílných koncovek a špičkové motory, jako jsou Komodo Chess 8 a Houdini 4, tyto koncovky hrají dokonale. Ale i ostatní koncovky hrají mnohem lépe, protože mají přístup k dokonalým znalostem Endgame Turbo! Nutnost pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v koncovkách, pro korespondenční hráče, teoretiky koncovek a přátele motorových partií!

Endgame Turbo 4 se skládá ze 4 DVD s databázemi endgame (Syzygy Tablebases). S pomocí Endgame Turbo se naprosto dokonale hrají všechny pěti a 27 šestidílné koncovky (včetně sofistikovaných a na praxi zaměřených koncovek ¦, §, § - ¦). Stejně tak špičkové šachové motory jako Komodo Chess 8 a Houdini 4 zvládají koncovky s více než šesti figurami mnohem lépe, protože tyto programy mají přístup ke znalostem koncovek již během analýzy. Pro korespondenční hráče, teoretiky koncovek a přátele motorových partií rozhodně povinná výbava! OBSAH Endgame Turbo 4 obsahuje všechny koncovky se třemi až pěti figurami. Plus 27 nejdůležitějších koncovek se 6 figurami. Šestidílné koncovky obsažené na DVD:Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DVD-ROM drive, Deep Fritz 14, Komodo Chess 8, Houdini 4 or ChessBase 12/13, 20 GB free hard disk space. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 (64 Bit) or Windows 8/8.1, DVDROM drive, Deep Fritz 14, Komodo Chess 8, Houdini 4 or ChessBase 12/13, 20 GB free hard disk space

Specifikace produktů
Datum vydání 2014
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Zaměření Koncovky
Úroveň Kdokoliv
Produktová hesla