Francouzská ze série Dangerous Weapons

V Nebezpečných zbraních: Mezinárodní mistr John Watson přináší revoluční pohled na jedno z nejznámějších a nejhranějších šachových zahájení: francouzskou obranu. Namísto prošlapaných a analyzovaných cestiček se Watson soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty francouzské hry a vybírá množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: není skladem

Šachová kniha: Francouzská - The French

ze série Dangerous Weapons

Potřebujete si zaslouženě odpočinout od běžných šachových zahájení? Jste unaveni z neustálého udržování kroku s moderní šachovou teorií? Nebo si prostě jen chcete vyzkoušet něco nového a vzrušujícího, ale nemůžete se rozhodnout mezi nepřeberným množstvím možností? Odpověď už nehledejte!

V knize Nebezpečné zbraně: Mezinárodní mistr John Watson přináší revoluční pohled na jedno z nejznámějších a nejhranějších šachových zahájení: francouzskou obranu. Namísto prošlapaných a analyzovaných cestiček se Watson soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty francouzské a vybírá množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt!

Nebezpečné zbraně je zbrusu nová řada knih o zahájeních, která čtenáře zásobuje množstvím nekompromisních nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující,neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě vyřazeny; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

  • Francouzská obrana ve zcela novém světle
  • Nabitý originálními nápady a analýzami
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče
Autor John Watson
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2007
Počet stran 320

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Slovanská

Slovanská (1 d4 d5 2 c4 c6) je skvělou volbou proti 1 d4 pro hráče, kteří chtějí získat solidní pozici ze zahájení, ale zároveň takovou, která obsahuje dynamické možnosti. Pěšec na c6 zaručuje černému pevnou oporu v centru, ale je zde také stále přítomná možnost braní na c4 a případně i snaha udržet tohoto pěšce. Slovan je ideální pro kombinaci spolehlivosti s příslibem dynamické protihry ve střední hře. V knize Opening Repertoire: The Slav zkušený šachový autor a trenér Cyrus Lakdawala provede čtenáře složitostí slovanské figury a sestaví repertoár pro černého. Zkoumá všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.
580,00 Kč