Francouzská ze série Dangerous Weapons

V Nebezpečných zbraních: Mezinárodní mistr John Watson přináší revoluční pohled na jedno z nejznámějších a nejhranějších šachových zahájení: francouzskou obranu. Namísto prošlapaných a analyzovaných cestiček se Watson soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty francouzské hry a vybírá množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: není skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
520,00 Kč

Šachová kniha: Francouzská - The French

ze série Dangerous Weapons

Potřebujete si zaslouženě odpočinout od běžných šachových zahájení? Jste unaveni z neustálého udržování kroku s moderní šachovou teorií? Nebo si prostě jen chcete vyzkoušet něco nového a vzrušujícího, ale nemůžete se rozhodnout mezi nepřeberným množstvím možností? Odpověď už nehledejte!

V knize Nebezpečné zbraně: Mezinárodní mistr John Watson přináší revoluční pohled na jedno z nejznámějších a nejhranějších šachových zahájení: francouzskou obranu. Namísto prošlapaných a analyzovaných cestiček se Watson soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty francouzské a vybírá množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt!

Nebezpečné zbraně je zbrusu nová řada knih o zahájeních, která čtenáře zásobuje množstvím nekompromisních nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující,neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě vyřazeny; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

  • Francouzská obrana ve zcela novém světle
  • Nabitý originálními nápady a analýzami
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče
Specifikace produktů
Autor John Watson
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2007
Počet stran 320
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Slovanská

Slovanská (1 d4 d5 2 c4 c6) je skvělou volbou proti 1 d4 pro hráče, kteří chtějí získat solidní pozici ze zahájení, ale zároveň takovou, která obsahuje dynamické možnosti. Pěšec na c6 zaručuje černému pevnou oporu v centru, ale je zde také stále přítomná možnost braní na c4 a případně i snaha udržet tohoto pěšce. Slovan je ideální pro kombinaci spolehlivosti s příslibem dynamické protihry ve střední hře. V knize Opening Repertoire: The Slav zkušený šachový autor a trenér Cyrus Lakdawala provede čtenáře složitostí slovanské figury a sestaví repertoár pro černého. Zkoumá všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.
580,00 Kč