Dangerous Weapons: The Dutch

V této knize se sešli tři renomovaní odborníci na zahájení, aby se společně revolučně podívali na Holandskou obranu, jednu z nejambicióznějších odpovědí černého na 1 d4. Vydávají se přitom cestou, která není tolik prošlapaná, a soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty - vybírají bohaté "nebezpečné" možnosti pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
460,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Šachová kniha: Holandská - The Dutch

ze série Dangerous Weapons

V této knize se sešli tři renomovaní odborníci na zahájení, aby se společně revolučně podívali na holandskou obranu, jednu z nejambicióznějších odpovědí černého na 1 d4. Vydávají se přitom cestou, která není tolik prošlapaná, a soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty - vybírají bohaté "nebezpečné" možnosti pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!

Nebezpečné zbraně je řada knih o zahájeních, které čtenáři poskytnou množství úderných nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly neprávem zavrženy. Jedno však mají společné: zaručeně vyvedou z rovnováhy i ty nejzkušenější soupeře.

  • Holandská obrana ve zcela novém světle
  • Nabitý originálními nápady a analýzami
  • Ideální linie, které šokují vaše soupeře.

ukázka ve formátu pdf

Autor Simon Williams
Autor Richard Palliser
Autor James Vigus
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Počet stran 224
Datum vydání 2009