The Killer Dutch

V této knize se Williams podrobně zabývá Klasickou Holandskou. Předkládá také kompletní repertoár pro černé s holandskou obranou, který vychází z jeho vlastního repertoáru, který již mnoho let úspěšně používá na velmistrovské úrovni. Kromě toho, že Williams představuje nejnovější teorii a odhaluje své nové myšlenky v klíčových liniích, zdůrazňuje hlavní taktické a strategické myšlenky pro obě strany a věnuje se důležitým otázkám, jako jsou pořadí tahů
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
*
€21,92
Dostupnost: není skladem

The Killer Dutch - Holandský zabiják

Velmistr Simon Williams hraje klasickou holandskou hru již více než dvacet let. Zůstává jeho nejoblíbenějším zahájením a podílel se na některých svých nejlepších individuálních výsledcích, včetně vítězství nad finalistou mistrovství světa Borisem Gelfandem.

V této knize se Williams věnuje klasické holandské hře do hloubky. Předkládá také kompletní repertoár pro černé s holandskou obranou, který vychází z jeho vlastního repertoáru, který již mnoho let úspěšně používá na velmistrovské úrovni. Kromě toho, že Williams představuje nejnovější teorii a odhaluje své nové myšlenky v klíčových liniích, zdůrazňuje hlavní taktické a strategické myšlenky pro obě strany a věnuje se důležitým otázkám, jako je pořadí tahů. Každá kapitola obsahuje na konci řadu testů, aby čtenáři mohli posoudit, jak dobře pochopili hlavní koncepty. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o úspěšné hře klasické holandské.

 

  • Holandský repertoár proti 1 d4, 1 c4 a 1 Nf3
  • Napsáno světově uznávaným odborníkem na klasickou holandštinu
  • Nabitá novými myšlenkami a kritickou analýzou

Ukázka ke stažení ve formátu pdf

Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Počet stran 400
Datum vydání 2015
Autor Simon Williams

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Excelling at Chess Volume 1: Technical and Positional Chess

Ideální pro klubové a turnajové hráče Obsahuje všechny hlavní nástroje techniky Napsáno zkušeným odborníkem na endgames
€20,79

Complete Repertoire for Black using solid systems

V jednom svazku v rámci nové série kompilačních knih Everyman Chess: Hrajte Caro-Kann a Hrajte Slovanskou.
€19,28

Complete Repertoire for Black Using the Sharpest Systems

V jednom svazku v rámci série kompilačních knih Everyman Chess: Hrajte Najdorf: Hrajte královskou indickou: Scheveningenský styl od Johna Emms a Hrajte královskou indickou: Kompletní repertoár pro černé v tomto nejdynamičtějším zahájení od Joe Gallaghera.
€17,77