Šachové miniaturky

Šachy jsou hrou s úctyhodnou historií a miliony příznivců na celém světě. Většina hráčů je fascinována bohatou strategickou náplní naší milované hry, ale stejně tak drtivá většina raději vyhrává než prohrává. Kniha, jež se Vám dostává do rukou, není návodem k rychlému úspěchu v šachu. Je spíše vodítkem, jak neprohrát partii již v její úvodní části. Najdete v ní obecná pravidla vedení šachové partie (která platí nejen v ahájení), ale také konkrétní léčky a varianty, které je dobré znát.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Richard Biolek
250,00 Kč
Dostupnost: 5 je skladem

Šachové miniaturky

Šachy jsou hrou s úctyhodnou historií a miliony příznivců na celém světě. Většina hráčů je fascinována bohatou strategickou náplní naší milované hry, ale stejně tak drtivá většina raději vyhrává než prohrává. Kniha, jež  se Vám dostává do rukou, není návodem k rychlému úspěchu v šachu. Je spíše vodítkem, jak neprohrát partii již v její úvodní části. Najdete v ní obecná pravidla vedení šachové partie (která platí nejen v ahájení), ale také konkrétní léčky a varianty, které je dobré znát.

Miniaturní šachové partie (s počtem tahů do 25) jsou ideálním prostředkem k prvotnímu seznámení se s jednotlivými zahájeními.

Autor Biolek Richard ml
Vazba Brožovaná
Jazyk Česky
Počet stran 141
Datum vydání 2014
Číslo vydání I. vydání