Sicilský zabiják: 1e4 s Kalašnikov variantou

V této knize představuje odborník na zahájení Tony Rotella sicilský repertoár pro černé, jehož páteř tvoří Kalašnikovova variace. Kalašnikov je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí věnovat sicilské. Černý se řídí snadno naučitelným systémem vývinu s jasnými strategickými cíli.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Sicilský zabiják: 1e4 s Kalašnikov variantou

The Killer Sicilian: Fighting 1e4 with the Kalashnikov

předmluva čtyřnásobného mistra USA Alexandra Šabalova

Hledáte novou zbraň proti 1 e4? Už nehledejte - zvolte Zabijáckou sicilskou!

Odborník na zahájení Tony Rotella v této knize představuje sicilský repertoár pro černé, jehož páteř tvoří Kalašnikovova variace. Kalašnikov je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí věnovat sicilské. Černý se řídí snadno naučitelným systémem vývinu s jasnými strategickými cíli. V mnoha liniích si navíc černý může vybrat mezi agresivními a pozičními variantami. Není náhodou, že kalašnikov přilákal takové útočné talenty, jako je kandidát na mistra světa Teimour Radjabov a několikanásobný mistr USA Alexander Šabalov.

Rotella kriticky zkoumá hlavní linie a přehledně vysvětluje klíčové poziční a taktické myšlenky pro obě strany. Ukazuje také, co by měl černý dělat proti různým antisicilským variantám bílého. Přečtěte si tuto knihu a vypusťte z rukou Zabijáckou sicilskou!

Zabijácký sicilský repertoár pro černého
Obsahuje také pokrytí antisicilské
Nabitý novými nápady a kritickou analýzou.

IM John Bartholomew zveřejnil skvělou videorecenzi této knihy.

 

download ebook sample in cbv format for your Chessbase viewer

download ebook sample in pgn format for the Everyman Chess Viewer

download paper book sample (pdf)

Autor Tony Rotella
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Počet stran 464
Datum vydání 2014

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Královská Indická - nebezpečné zbraně

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
430,00 Kč

Excelling at Positional Chess: How the Best Players Plan and Manoeuvre

Poziční šachy zůstávají záhadou pro mnoho hráčů a přesto pochopení jemnějších detailů ze hry tak často dělá rozdíl mezi dvěma stejně porovnávanými hráči. Zlepšete svou poziční hru a uvidíte šachy ve zcela nové dimenzi! V této jedinečné knize, mezinárodní mistr Jacob Aagaard, vybírá mnoho originálních příkladů pozičního šachu, z nich třešničkou na dortu ty jenž on používá pro školení a studium.
490,00 Kč

Excelling at Chess

Někteří hráči se stali dobrými v šachu, někteří velmi dobří, přičemž jiní vynikají ve hře. V této knize Jacob Aagaard identifikuje klíčové faktory, které oddělují velmi silné hráče od ostatních. V knize Vynikat v Šachu / Excelling at Chess jsou kapitoly o tom, kdy provádět výpočet, jak hodnotit pozici, jak studovat teorii, jak studovat koncovky a kdy si vynutit pozici. Každý, kdo sleduje doporučení v této knize, nemůže selhat při zlepšování citu pro hru.
550,00 Kč 490,00 Kč