Královská Indická - nebezpečné zbraně

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
430,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Královská Indická

Dangerous Weapons: The King's Indian

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení!

V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická. Místo procházení již prošlapaných a analyzovaných cest se soustředí na čerstvé, nebo málo prozkoumané varianty výběrem množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete za bílé či černé, studium této knihy vás nechá jisté a plně vyzbrojené. Vaši soupeři budou prchat do krytu!

Nebezpečné zbraně je série knih na zahájení, které dodávají čtenáři množství těžce zasahujících nápadů, jak oživit svůj repertoár na zahájení. Mnoho z pečlivě vybraných zbraní je inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně složité nebo nespravedlivě vyřazené; To zaručeně vyhodí Vaše zkušené soupeře z rovnováhy.

download ebook sample in cbv format for your Chessbase viewer

download paper book sample (pdf)

Autor Richard Palliser
Autor Glenn Flear
Autor Yelena Dembo
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2009
Počet stran 272

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Sicilská - nebezpečné zbraně

V Nebezpečných zbraních: John Emms a Richard Palliser se spojili, aby společně prozkoumali zdaleka nejoblíbenější a nejhranější šachové zahájení, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty otevřené sicilské a vybírají množství nápadů a možností pro obě barvy.
430,00 Kč

Sicilský zabiják: 1e4 s Kalašnikov variantou

V této knize představuje odborník na zahájení Tony Rotella sicilský repertoár pro černé, jehož páteř tvoří Kalašnikovova variace. Kalašnikov je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí věnovat sicilské. Černý se řídí snadno naučitelným systémem vývinu s jasnými strategickými cíli.
580,00 Kč

Excelling at Positional Chess: How the Best Players Plan and Manoeuvre

Poziční šachy zůstávají záhadou pro mnoho hráčů a přesto pochopení jemnějších detailů ze hry tak často dělá rozdíl mezi dvěma stejně porovnávanými hráči. Zlepšete svou poziční hru a uvidíte šachy ve zcela nové dimenzi! V této jedinečné knize, mezinárodní mistr Jacob Aagaard, vybírá mnoho originálních příkladů pozičního šachu, z nich třešničkou na dortu ty jenž on používá pro školení a studium.
490,00 Kč