Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Dangerous Weapons: The King's Indian

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
Dostupnost: 1 kusů skladem
Dodací doba cca: Cca 20 dní - Objednáme u výrobce
Výrobce: Everyman
*
410,00 Kč

Dangerous Weapons: The King's Indian / Královská Indická

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení!

V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická. Místo procházení již prošlapaných a analyzovaných cest se soustředí na čerstvé, nebo málo prozkoumané varianty výběrem množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete za bílé či černé, studium této knihy vás nechá jisté a plně vyzbrojené. Vaši soupeři budou prchat do krytu!

Nebezpečné zbraně je série knih na zahájení, které dodávají čtenáři množství těžce zasahujících nápadů, jak oživit svůj repertoár na zahájení. Mnoho z pečlivě vybraných zbraní je inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně složité nebo nespravedlivě vyřazené; To zaručeně vyhodí Vaše zkušené soupeře z rovnováhy.

download ebook sample in cbv format for your Chessbase viewer

download paper book sample (pdf)

Technické údaje
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2009
Počet stran 272
Autor Richard Palliser
Autor Glenn Flear
Autor Yelena Dembo
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

The Killer Sicilian: Fighting 1e4 with the Kalashnikov

In this book, opening expert Tony Rotella presents a Sicilian repertoire for Black, the backbone of which consists of the Kalashnikov Variation. The Kalashnikov is an ideal choice for those looking to take up the Sicilian. Black follows an easy-to-learn system of development, with clear strategic aims.
610,00 Kč

Excelling at Positional Chess: How the Best Players Plan and Manoeuvre

Poziční šachy zůstávají záhadou pro mnoho hráčů a přesto pochopení jemnějších detailů ze hry tak často dělá rozdíl mezi dvěma stejně porovnávanými hráči. Zlepšete svou poziční hru a uvidíte šachy ve zcela nové dimenzi! V této jedinečné knize, mezinárodní mistr Jacob Aagaard, vybírá mnoho originálních příkladů pozičního šachu, z nich třešničkou na dortu ty jenž on používá pro školení a studium.
550,00 Kč

Excelling at Chess

Někteří hráči se stali dobrými v šachu, někteří velmi dobří, přičemž jiní vynikají ve hře. V této knize Jacob Aagaard identifikuje klíčové faktory, které oddělují velmi silné hráče od ostatních. V knize Vynikat v Šachu / Excelling at Chess jsou kapitoly o tom, kdy provádět výpočet, jak hodnotit pozici, jak studovat teorii, jak studovat koncovky a kdy si vynutit pozici. Každý, kdo sleduje doporučení v této knize, nemůže selhat při zlepšování citu pro hru.
550,00 Kč