Boj proti Caro-Kannu s pokročilou variantou

Caro-Kannova obrana je jednou z nejsolidnějších odpovědí černého po 1.e4. Sám jsem ji hrál mnoho let černými, takže vím, jak obtížné je získat výhodu bílými. Předsunutou variantu pro bílého jsem zvolil kvůli komplexní strategické hře, v níž má bílý dlouhodobou prostorovou převahu. Pokud navíc dobře pochopí myšlenky tohoto zahájení, pak bude bílý schopen udržet tlak.
Výrobce: ChessBase

Boj proti Caro-Kannu s pokročilou variantou

Fighting against the Caro-Kann with the advanced variantion

Caro-Kannova obrana je jednou z nejsolidnějších odpovědí černého po 1.e4. Sám jsem ji hrál mnoho let černými, takže vím, jak obtížné je získat výhodu bílými. Předsunutou variantu pro bílého jsem zvolil kvůli komplexní strategické hře, v níž má bílý dlouhodobou prostorovou převahu. Pokud navíc dobře pochopí myšlenky tohoto zahájení, pak bude bílý schopen udržet tlak. Skutečnost, že takoví hráči jako Gašimov, Karjakin, Caruana, Anand, Svidler, Griščuk a Širov často hrají Předsunutou variantu proti Caro-Kannovi, vám dodá tolik potřebné šachové sebevědomí, zatímco sledování jejich partií vás bude inspirovat k velkým tvůrčím a výkonnostním úspěchům. Tento šachový program je vytvořen pro široké publikum, počínaje začátečníky až po hráče vyšší úrovně. Je pečlivě strukturován, což vám pomůže zorientovat se v množství nové teorie a zapamatovat si právě to, co potřebujete vědět před partií. Jeden slavný velmistr se mi svěřil, že většinu mých programů nastudoval a že je používá i pro své studenty. Plnou parou vpřed proti Caro-Kannovi!

- Délka videa: 4 h 38 min (anglicky)
- S interaktivním tréninkem včetně zpětné vazby na videu
- Exkluzivní databáze s 50 základními hrami
- Včetně CB 12 Reader

 

System requirements

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphic card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 or included Reader and internet connection for program activation. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 or Windows 8, DirectX10 graphic card (or compatible) with 512 MB RAM or better, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet connection for program activation.

 

 

Obrázek z Fighting against the Caro-Kann with the Advance Variation (download)
Fighting against the Caro-Kann with the Advance Variation (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
770,00 Kč
Obrázek z Fighting against the Caro-Kann with the advanced variantion (DVD)
Fighting against the Caro-Kann with the advanced variantion (DVD)
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
770,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Viktor Bologan
Datum vydání 2014
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla