Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Excelling at Chess Calculation: Capitalising on tactical chances

Existuje mnoho rozdílných názorů mezi nejlepšími hráči v šachu na světě, ale je tu jedna věc na které se mistři světa, velmistři a další odborníci shodují: umění šachového výpočtu je absolutní klíčem k úspěchu hráče. Zvládnutím této disciplíny tak můžete jistě očekávat, že se vaše výsledky výrazně zlepší. A přesto bylo v minulosti jen velmi málo vážných pokusů (od šachových autorů) ponořit se do tohoto choulostivého tématu, možná ani ne překvapivě - vzhledem k jeho složitosti a obtížnosti.
Dostupnost: Vyprodáno
Dodací doba cca: 3-5 dní
Výrobce: Everyman
550,00 Kč

Excelling at Chess Calculation/Vynikat ve výpočtu v Šachu

Existuje mnoho rozdílných názorů mezi nejlepšími hráči v šachu na světě, ale je tu jedna věc na které se mistři světa, velmistři a další odborníci shodují: umění šachového výpočtu je absolutní klíčem k úspěchu hráče. Zvládnutím této disciplíny tak můžete jistě očekávat, že se vaše výsledky výrazně zlepší. A přesto bylo v minulosti jen velmi málo vážných pokusů (od  šachových autorů) ponořit se do tohoto choulostivého tématu, možná ani ne překvapivě - vzhledem k jeho složitosti a obtížnosti.
V knize Excelling at Chess Calculation/Vynikat ve výpočtu v Šachu, Jacob Aagaard řeší hlavní předmětné záležitosti a odhaluje mnoho tajemství za šachovým výpočtem a vyzbrojí čtenáře potřebným nástrojem, aby čtenář mohl účinně vypočítat na šachovnici.
Aagaard věnuje zvláštní pozornost hledajícím praktické otázky typu "kdy byste měli počítat?", "Jak můžete objevit kandidátní tahy?" a  "jak dlouho byste měli strávit na kritickém tahu?"

Důkladné studium této knihy vám umožní vypočítávat s důvěrou v budoucích hrách.

 

  • Zásadní průvodce dovednosti šachového výpočtu
  • Ideální jak pro klubové tak i turnajové hráče
  • Napsáno renomovaným šachovým  trenérem a autorem
Technické údaje
Datum vydání 2004
Počet stran 144
Autor Jacob Aagaard
Vazba Paperback
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

The Killer Sicilian: Fighting 1e4 with the Kalashnikov

In this book, opening expert Tony Rotella presents a Sicilian repertoire for Black, the backbone of which consists of the Kalashnikov Variation. The Kalashnikov is an ideal choice for those looking to take up the Sicilian. Black follows an easy-to-learn system of development, with clear strategic aims.
610,00 Kč

Dangerous Weapons: The King's Indian

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
410,00 Kč

Excelling at Positional Chess: How the Best Players Plan and Manoeuvre

Poziční šachy zůstávají záhadou pro mnoho hráčů a přesto pochopení jemnějších detailů ze hry tak často dělá rozdíl mezi dvěma stejně porovnávanými hráči. Zlepšete svou poziční hru a uvidíte šachy ve zcela nové dimenzi! V této jedinečné knize, mezinárodní mistr Jacob Aagaard, vybírá mnoho originálních příkladů pozičního šachu, z nich třešničkou na dortu ty jenž on používá pro školení a studium.
550,00 Kč