Fritz 16 na DVD

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete! Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí. Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
Výrobce: ChessBase
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
1 780,00 Kč
1 680,00 Kč

Fritz 16 na DVD

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete!
Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí.
Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
Kdo by proti němu chtěl hrát?
V tomto případě Fritze 16 je však hra proti motoru opět samou definicí zábavy!
Řada funkcí, včetně "Asistované analýzy", která vám dává diskrétní vizuální náznaky při pohybu josu zde i emotikony, které ukazují Fritzovu náladu, aby vám pomohly.
Dokonce i s malou znalostí šachu si můžete vychutnat mnoho vzrušujících her a co je důležitější, i vítězství proti Fritzovi. Pokud to nefunguje, Fritz 16 vám ukáže kombinace, které jste možná vynechali přímo při hře, a to pomocí praktické funkce "Taktická analýza", nebo se můžete přímo ponořit do výuky výpočtu "Easy Play", abyste zlepšili své dovednosti.
Nový multiprocesorový motor byl vyvinut hvězdným programátorem Vas Rajlichem ("Rybka").

Zůstaňte v klidu s Fritzem 16:
S šestiměsíčním ChessBase Premium účtem máte zaručený plný přístup do světa aplikací ChessBase Web Apps (i pro iPady, Tablety Android a Smartphony)
v pohybu: 6 000 šachových videí, 60 000 taktických cvičení, 8 milionů her v Live databázi a samozřejmě nejlepší online akce na playchess.com.
Fritz nyní také komentuje a analyzuje, jak hrajete  a to vám okamžitě poskytne souhrnné informace o hře po skončení hry.

Žádný jiný šachový program vám nenabízí víc, včetně online manuálu s rozsáhlými 457 stránkami!
Ale nebudete jej potřebovat - Fritz 16 je intuitivní a snadno ovladatelný a je jedno zda chcete hrát proti motoru, analyzovat nebo si užít nějaké online bleskovky, Fritz 16 vám otevře pouze funkce, které potřebujete kliknutím myši.

 

 

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 2 GB RAM, Windows 7 nebo 8.1, DirectX9, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9 a internetové spojení.
Doporučené: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX10, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, 100% DirectX10-kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení.
Systémové požadavky pro ChessBase účet: Internetové spojení a aktualizovaný prohlížeč, např. Chrome, Safari. Běžící na Windows, OS X, iOS, Android a Linux.

Specifikace produktů
Jazyk Anglicky
Jazyk Italsky
Jazyk Francouzsky
Jazyk Holandsky
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Sicilská - nebezpečné zbraně

V Nebezpečných zbraních: John Emms a Richard Palliser se spojili, aby společně prozkoumali zdaleka nejoblíbenější a nejhranější šachové zahájení, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty otevřené sicilské a vybírají množství nápadů a možností pro obě barvy.
430,00 Kč

Královská Indická - nebezpečné zbraně

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
430,00 Kč