Sicilská - nebezpečné zbraně

V Nebezpečných zbraních: John Emms a Richard Palliser se spojili, aby společně prozkoumali zdaleka nejoblíbenější a nejhranější šachové zahájení, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty otevřené sicilské a vybírají množství nápadů a možností pro obě barvy.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
€17,46
Dostupnost: 1 je skladem

Šachová kniha: Sicilská

Dangerous Weapons: The Sicilian

Nebaví vás hrát stále stejné úvodní hry? Nebaví vás neustále držet krok s moderní šachovou teorií? Nebo si prostě jen přejete hrát něco nového a vzrušujícího, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Nezoufejte - pomoc je na dosah ruky!

V knize Nebezpečné zbraně: John Emms a Richard Palliser se spojili, aby společně prozkoumali zdaleka nejoblíbenější a nejhranější šachové zahájení, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty otevřené sicilské a vybírají množství nápadů a možností pro obě barvy. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i toho nejzkušenějšího soupeře. Ať už hrajete bílými, nebo černými, po prostudování této knihy budete jistí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!

Nebezpečné zbraně je zbrusu nová řada knih o zahájeních, která čtenáři poskytne množství úderných nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení.

  • Zahajovací zbraně pro bílého i černého
  • Sicilská ve zcela novém světle
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče
Autor John Emms
Autor Richard Palliser
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2006
Počet stran 192

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Královská Indická - nebezpečné zbraně

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
€17,46

Fritz 16 na DVD

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete! Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí. Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
€72,27 €68,21