Sicilská - nebezpečné zbraně

V Nebezpečných zbraních: John Emms a Richard Palliser se spojili, aby společně prozkoumali zdaleka nejoblíbenější a nejhranější šachové zahájení, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty otevřené sicilské a vybírají množství nápadů a možností pro obě barvy.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
430,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Šachová kniha: Sicilská

Dangerous Weapons: The Sicilian

Nebaví vás hrát stále stejné úvodní hry? Nebaví vás neustále držet krok s moderní šachovou teorií? Nebo si prostě jen přejete hrát něco nového a vzrušujícího, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Nezoufejte - pomoc je na dosah ruky!

V knize Nebezpečné zbraně: John Emms a Richard Palliser se spojili, aby společně prozkoumali zdaleka nejoblíbenější a nejhranější šachové zahájení, ovšem revolučním způsobem. Zaměřují se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty otevřené sicilské a vybírají množství nápadů a možností pro obě barvy. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i toho nejzkušenějšího soupeře. Ať už hrajete bílými, nebo černými, po prostudování této knihy budete jistí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!

Nebezpečné zbraně je zbrusu nová řada knih o zahájeních, která čtenáři poskytne množství úderných nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení.

  • Zahajovací zbraně pro bílého i černého
  • Sicilská ve zcela novém světle
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče
Autor John Emms
Autor Richard Palliser
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2006
Počet stran 192

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Fritz 16 na DVD

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete! Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí. Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
1 780,00 Kč 1 680,00 Kč

Královská Indická - nebezpečné zbraně

Jste unaveni z hraní stále stejného zahájení? Možná, že je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: vyberte si "Nebezpečné zbraně"/"Dangerous Weapons" a ohromte své soupeře s novými a vzrušujícími nápady v zahájení! V této knize, tři renomovaní odborníci na zahájení, ukazují revoluční pohled na populární zahájení Královská Indická.
430,00 Kč