Fritz - Váš šachový trenér

Šachový program pro začátečníky, kteří se chtějí šachy jen bavit: Hrajte proti Fritzovi nebo online, inteligentní tipy, drzé hlášky, snadné použití, rozumná cena! Upozornění pro fanoušky Fritze: tento program není dalším vývojem Fritze18 a není kompatibilní!
Výrobce: ChessBase

Fritz - Váš šachový trenér

Jmenuji se FRITZ a již více než 30 let redefinuji šachový svět. Ať už v New Yorku proti Garrymu Kasparovovi, nebo v Německu při vítězství 4:2 proti bývalému mistru světa Vladimiru Kramnikovi - miliony šachových fanoušků sledovaly mé duely "muž proti stroji" a užívaly si mé partie světové úrovně. V roce 2022 jsem vyhrál oficiální mistrovství světa v šachovém softwaru ve Vídni!

Ale nebojte se, umím hrát i jinak. Díky mé pomocné funkci podporované umělou inteligencí můžete proti mně hrát brilantní vítězné partie i jako začátečník. Ke každému tahu dostanete tipy prostřednictvím textu a zvuku. Samozřejmě proti mně můžete hrát i na úrovni mistra světa bez tipů a uložit si partii. Zaručuji vám, že se budete bavit: Během partií je vtipně komentuji. A samozřejmě si můžete vybrat design šachovnice: k dispozici je pět profesionálních šachovnic ve 2D a 3D optice.

Chcete ještě více vzrušení , hrát hry proti ostatním lidem? Žádný problém - váš nový šachový kamarád FRITZ pro vás kdykoli najde soupeře na šachovém serveru. Vyberte si čas hry a můžete začít. Nejsem jen obyčejný bot. Jsem FRITZ, neuvěřitelná nová šachová dimenze!

To je to, co Fritz nabízí:

Šachy proti Fritzovi si můžete zahrát v 7 herních úrovních od hobby hráče až po mistra světa.
Funkce nápovědy s podporou umělé inteligence poskytuje inteligentní nápovědy a tipy prostřednictvím textu a zvuku.
Fritz komentuje vtipně a kousavě prostřednictvím zvuku.
Internetové živé partie proti lidským soupeřům na šachovém serveru.
Trénink taktiky: cvičení na matování a výherní materiál
Design: 2 profesionální 2D šachovnice a 1 raytracingová 3D šachovnice.
Dále: zatahování tahů, další tipy...Systémové požadavky
Minimum: PC Intel i3 or i5 oder Ryzen 3, 4 GB RAM, aktuální Windows 10 64-Bit, DirectX 12, DX12 Shader Model 6.0, grafická karta s 2 GB, Internetové připojení

Doporučeno: : PC Intel i5 or i7 or Ryzen 5, 8 GB RAM, aktuální Windows 11 64-Bit, DirectX 12, DX12 Shader Model 6.0, grafická karta s 4 GB, Internetové připojení

Datum vydání 2023
Úroveň Kdokoliv
Jazyk Anglicky
Jazyk Francouzsky
Jazyk Italsky
Jazyk Holandsky
Jazyk Španělsky
Fritz - Váš šachový trenér (download)
Fritz - Váš šachový trenér (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
500,00 Kč